Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Wentylatory o średnicy 120

Wentylatory o średnicy 120mm

Wentylatory wyciągowe mają za zadanie poprawienie cyrkulacji grawitacyjnej powietrza, odprowadzanie wilgoci oraz pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów. Jedną z podstawowych różnic w budowie wentylatorów jest rozmiar ich średnicy. Musi być on odpowiednio dopasowany do wielkości kanału wentylacyjnego. Nasz sklep oferuje szeroki zakres wentylatorów o średnicy 120mm produkowanych przez czołowych producentów. Wentylatory dospel oraz wentylatory Hardi doskonale sprawdzą się zarówno do kuchni, łazienki, jako wentylatory przemysłowe, wentylatory kanałowe oraz wentylatory standardowe. Wentylatory o średnicy 120mm posiadają również różne dodatkowe funkcje, takie jak czujniki wilgotności czy wyłączniki czasowe bądź mechaniczne.


Wentylatory do kuchni i łazienki- 120mm

Tego typu wentylatory idealnie sprawdzają się w małych pomieszczeniach. Nieduże kuchnie pozbawione okien wymagają wręcz instalacji wentylatora kuchennego. Urządzenie to pomoże w odprowadzeniu wilgoci oraz pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów powstałych na skutek gotowania. Wentylatory z wyłącznikiem czasowym to doskonałe rozwiązanie do łazienki. Dzięki tej metodzie wentylatory łazienkowe same kontrolują swoją pracę przez co zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza po każdym użytkowaniu łazienki. Wentylatory mogą różnić się między sobą również jeśli chodzi o sposób ich montażu. Istnieją wentylatory sufitowe oraz wentylatory ścienne. Zarówno jedne jak i drugie odgrywają taką samą funkcję a ich instalacja jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania budynków.