Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki

Podkaszarki

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Podkaszarki, przydatne elektronarzędzia do ogrodu

W tej grupie produktów znajdziemy podkaszarki, elektronarzędzia ogrodowe, w które warto zainwestować, aby ułatwić sobie dbanie o utrzymywanie zieleni w porządku i czystości. W ofercie znajdziemy wybór podkaszarek akumulatorowych, spalinowych czy podkaszarek elektrycznych. Jeżeli potrzebujesz narzędzi do koszenia trawnika w trudno dostępnych miejscach, to w tej kategorii znajdziesz szeroki wybór odpowiednich narzędzi ogrodowych. Oferujemy podkaszarki, dzięki którym precyzyjnie przytniesz trawnik przed domem czy wystające chwasty wokół ogródka czy skalniaków. Kompaktowe kosy żyłkowe są wygodne w użytkowaniu i nie wymagają wiele siły. Dzięki temu praca z podkaszarką jest łatwa i przyjemna. Małe podkaszarki dostaną się wszędzie tam, gdzie tradycyjna kosiarka jest zbyt duża. Podkaszarki żyłkowe polecane są do drobnych prac ogrodowych i pielęgnacyjnych.


Podkaszarki z akumulatorem do drobnych prac ogrodowych

Podkaszarki akumulatorowe ułatwiają pracę, tam gdzie nie ma dostępu do źródła zasilania. Do małych ogródków sprawdzą się najlepiej np. podkaszarki elektryczne firmy Black&Decker z niedużą mocą silnika. W zależności od potrzeb dysponujemy podkaszarkami z żyłkami nylonowymi czy żyłkami plastikowymi. Prace ogrodowe, dzięki tym narzędziom stają się łatwiejsze i przyjemniejsze.