Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Oczyszczacze powietrza

Zyskaj czyste powietrze w domu. 

Oczyszczacze powietrza to urządzenia kompleksowe z układem filtrującym powietrze. Mają na celu usunąć z pomieszczeń składniki takie jak: smog, pyły, lotne związki organiczne, alergeny, bakterie i wirusy oraz są odpowiedzialne za usuwanie kurzu w pomieszczeniach. Oczyszczacze szczególnie przydatne są dla osób mieszkających w zanieczyszczonych miastach, mających problemy z oddychaniem i zmagających się z alergią. Takie urządzenia oczyszczające powietrze najbardziej potrzebne są  w okresach wiosennych, gdzie pylenie jest najsilniejsze.

Działanie oczyszczaczy powietrza. 

Oczyszczacze potrafią wyłapać mikroskopijne cząsteczki, które unoszą się w powietrzu. Działają na zasadzie rozprzestrzeniania się w powietrzu jonów oczyszczających, które usuwają nieprzyjemne zapachy i niebezpieczne dla zdrowia cząsteczki. Ta technologia pomaga również niszczyć bakterie, roztocza, wirusy i pleśń.

Zadbaj o komfort oddychania w domu.

Dzięki pracy oczyszczaczy powietrza możemy odczuć w pomieszczeniu ulgę i komfort w oddychaniu. Utrzymanie takich urządzeń nie obciąży naszego budżetu. Podstawowe dwie zasady, na które trzeba zwrócić uwagę przy wybieraniu oczyszczaczy to: wydajność, czyli ile powietrza przefiltruje w ciągu określonego czasu i głośność urządzenia, niektóre takie sprzęty nie nadają się np. do sypialni gdyż za bardzo hałasują.