Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Mierniki

Rodzaje i zastosowanie mierników elektrycznych

Ta kategoria poświęcona została różnego rodzaju miernikom. W kategorii mierniki znajdują się różne multimetry z wyświetlaczem oraz testery, próbniki napięcia elektrycznego. W naszym sklepie internetowym Interblue w kategorii akcesoria elektryczne znajdziesz mierniki pochodzące od różnych, szanowanych oraz znanych producentów. Dostępne są mierniki w różnych rozmiarach oraz o różnych zastosowaniach, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mierniki cyfrowe służą do pomiaru napięcia o różnym natężeniu. W tej kategorii znajdziesz np. multimetry cyfrowe, które w zestawie są wyposażone w baterię. Multimetry cyfrowe to doskonałe rozwiązanie dla fachowców.

Próbniki napięcia sieci elektrycznej

Próbnikiwskaźniki i testery napięcia elektrycznego służą do wyszukiwania miejsca przerwania żyły w przewodzie. W naszym sklepie znajdziesz również samochodowy próbnik napięcia, który potrzebny jest każdemu kierowcy. Mierniki napięcia sieci elektrycznej różnią się od siebie parametrami oraz zastosowaniem. Próbniki elektryczne są w niewielkich rozmiarach, dzięki czemu są również wygodne w użyciu. Mierniki firmy EMOS to świetne urządzenia, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów.