Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Lampy kule ogrodowe

Przedstawiamy kule ogrodowe — doskonały sposób na stylowe oświetlenie ogrodu. Te eleganckie lampy są odporne na warunki atmosferyczne i trwałe, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni zewnętrznej. Doskonały dodatek do każdego ogrodu, te lampy dodadzą elegancji, którą wszyscy pokochają.

Lampy ogrodowe w kształcie kuli

Lampy w kształcie kuli to bardzo oryginalny i nowoczesny rodzaj oświetlenia ogrodowego. Doskonale sprawdzą się w ogrodzie do oświetlania dróżek, podkreślą każdą aranżację ogrodową, pełniąc jednocześnie funkcję dekoracyjną i użytkową. Światło emitowane przez kule nie jest skupione, rozprasza się na wszystkie strony oświetlając większą powierzchnię. Lampy ogrodowe w kształcie kuli takich producentów jak KANLUX, MASSIVE czy POLUX wykonane są wytrzymałych materiałów, dzięki czemu oświetlenie do ogrodu będzie służyć długi czas.


Kule solarne, a lampy kule zasilane sieciowo

Kule ogrodowe mogą być zasilane panelem solarnym, który ładuje akumulator lampy w ciągu dnia, dzięki czemu takie oświetlenie możemy umieścić praktycznie w każdym miejscu, nie martwiąc o przewody. Natomiast lampy zasilane kablem elektrycznym nie mają ograniczenia czasowego, przez co mogą nieprzerwanie świecić mocnym światłem w odróżnieniu od oświetlenia solarnego, które ograniczone jest pojemnością akumulatora. Dodatkowym atutem jest to. że możemy się nimi cieszyć praktycznie w każdych warunkach, również zimą. Bardzo popularnym kolorem oprawy kuli ogrodowej jest kolor biały, aczkolwiek w ofercie są też kule, które bardzo realistycznie imitują granitowy kamień lub wykonane są z przydymianego szkła. Lampy ogrodowe w kształcie kuli w zależności od modelu mogą być montowane bezpośrednio do gruntu zaostrzoną końcówką trzonka, na płaskiej powierzchni lub w formie kinkietu.


Nowoczesne formy oświetlenia ogrodowego

Kule ogrodowe to z pewnością nowoczesne oświetlenie ogrodowe, które warto mieć w swoim ogrodzie. Takie świecące kule ogrodowe z pewnością zaciekawią Twoich gości, sąsiadów, ale będą również cieszyć Twoje oko. Lampy ogrodowe kule led dodatkowo gwarantują oszczędność i troskę o stan środowiska. W pozostałych podkategoriach znajdziemy inne typy lamp ogrodowych, które świetnie przyozdobią altany, ogródki działkowe, place, parki czy inne miejsce wymagające doświetlenia.