Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Ramki pojedyncze

Ramki instalacyjne pojedyncze

W tej kategorii znajdziesz ramki instalacyjne pojedyncze w różnych kolorach i  deseniach, odpowiadające Twoim upodobaniom. W naszym sklepie oferujemy ramki pojedyncze do kontaktów w różnych wzorach, które będą doskonale prezentować się w wielu aranżacjach. Ramki pojedyncze do włączników są wykonane z trwałych i dobrej jakości materiałów. W swojej ofercie posiadamy metalowe, stalowe, antybakteryjne czy betonowe ramki do nowoczesnych wnętrz. 

Ramki pojedyncze w różnych kolorach

Oferujemy również kolorowe ramki pojedyncze w różnych odcieniach takich jak między innymi: satynowy, czekoladowy, czarny, złoty, biały, ale także w modnych pastelowych odcieniach jak np. lawendowa osłonka do gniazdka czy żółta ramka na łączniki elektryczne. W katalogu produktów znajdziemy także ramki z matowym, jak i błyszczącym wykończeniem. Oferowane ramki pojedyncze posiadają przeważnie stopnień ochrony IP20 , ale w ofercie dostępne są równie ramki pojedyncze hermetyczne z uszczelką IP44. Mnogość kolorów i styli pozwala na tworzenie ciekawych kompozycji osprzętu na ścianach Twojego mieszkania, biura, bądź sklepu.