Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Cena
17 68
Marki

Latarki czołowe

Latarki czołowe - zastosowanie

Latarki czołowe to akcesoria oświetleniowe, które szczególnie przydają się podczas wycieczek, kempingów, drobnych prac w warsztacie lub innych czynności, które wymgają doświetelnia wybranego punktu, ale pozwalają na zachowanie wolnych rąk. Oświetlenie na czoło to zazwyczaj drobne latarki w technologii led, które dzięki niewielkim gabarytom mogą wygodnie utrzymywać się na głowie i nadmiernie jej nie obciążać. Latarki na czoło mogą występować jako latarki czołowe akumulatorowe lub jako latarki na baterie. Mocne latarki czołowe Energizer mogą świetnie sprawdzić się na rybach, wycieczce rowerowej lub na biwaku. Czołówki są świetnym zamiennikiem tradycyjnych latarek- oferują znacznie lepszy komfort użytkowania bez zajmowania rąk.

Producenci latarek na czoło

Latarki na czoło z regulowanym paskiem takich producentów jak TIRROS lub EMOS to rzetelne produkty w przyjaznych cenach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bogatą ofertę różnych latarek ledowych, które z pewnością ułatwią prace majsterkowe, porządki w piwnicy czy rozjaśnią trasę wycieczek po zmroku. O szerszą ofertę latarek na czoło pytaj w naszej hurtowni elektrycznej - możemy zaproponować atrakcyjne hurtowe ceny latarek na czoło led.