Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Ramki podwójne

Ramki podwójne na kontakty i włączniki

W tej podkategorii znajdziesz różnego rodzaju podwójne ramki instalacyjne, w których możesz osadzać dowolne zestawienia gniazd i włączników światła. Oferujemy ramki w wielu różnych kolorach oraz różnych firm, cechujących się wysoką jakością swoich produktów. Ramki instalacyjne podwójne pozwalają zaoszczędzić miejsce na ścianie, a także ułatwiają skomponowanie odpowiednich połączeń kontaktów i łączników. W naszym sklepie znajdziecie podwójne ramki o stopniu ochronności IP20, jak również hermetyczne ramki z uszczelką, dostosowane do różnych warunków np. do ryzyka narażenia na wilgoć czy kurz. 


Znani producenci ramek instalacyjnych

Znajdziesz tu podwójne ramki instalacyjne, pochodzące od znanych firm takich jak: Karlik, Kontakt-Simon, OSPEL, czy Schneider Electric. Ramki podwójne znajdą zastosowanie w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, gabinetach czy w sypialni lub pomieszczeniach mieszkalnych. Dużą popularnością cieszą się niestandardowe ramki np. ramki imitujące kamień , drewno czy beton, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach i salonach.