Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Puszki elektryczne

Puszki elektryczne różnych producentów

Puszki elektroinstalacyjne to osprzęt instalacyjny, który służy do ochrony połączeń elektrycznych przewodów instalacji elektrycznej lub montażu osprzętu. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju puszki elektryczne natynkowe oraz puszki elektryczne podtynkowe, które są potrzebne w każdym domu, sklepie czy innych miejscach, gdzie posiadamy instalację elektryczną. Posiadamy puszki elektryczne w różnych kolorach, różnych rozmiarach oraz o różnych stopniach ochrony. Oferowane puszki elektryczne pochodzą od firm  takich jak: OSPEL, ELECTRO-PLAST, JONEX, PLAST-ROL, KARLIK czy KONTAKT-SIMON.


Puszki elektryczne- natynkowe

W tej podkategorii znajdziesz puszki instalacyjne pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne, a nawet pięciokrotne. Puszki te występują w różnych kolorach, więc wpasują się do wielu aranżacji. Puszki natynkowe są mocowane na powierzchni ściany, dlatego ważna jest estetyka ich wykonania. Przy zakupie natynkowej puszki elektrycznej zwróć uwagę na jej stopień ochronności. Posiadamy puszki natynkowe o stopniu IP20 (do wewnątrz budynku) oraz hermetyczne puszki natynkowej IP44, które są odporne na różne warunki, więc mogą być zastosowane na zewnątrz, tam gdzie ryzyko narażenia na pył czy wilgoć jest większe. W ofercie posiadamy również puszki do ścian karton-gips.


Podtynkowe puszki instalacyjne

W tej kategorii znajdziesz pojedyncze, podwójne oraz potrójne puszki podtynkowe. Jak sama nazwa wskazuje, elektryczne puszki podtynkowe montowane są w ścianie, dzięki czemu wygląda to estetycznie. Oferujemy puszki podtynkowe w pomarańczowym oraz czarnym uniwersalnym kolorze. W naszym sklepie znajdziesz puszki w niskich cenach, lecz wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów elementów elektrycznych. W ofercie znajdziemy standardowe puszki elektryczne, ale również puszki elektryczne głębokie, puszki do płyt gipsowych czy puszki hermetyczne.