Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Lampki biurkowe

Lampki biurkowe do pracy 


Dobrej jakości oświetlenie biurka wpływa pozytywnie na zdrowie naszych oczu oraz jakość i komfort pracy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór lampek biurkowych w różnych stylach — dzięki temu możesz dopasować je idealnie do swojego gustu i wyglądu pomieszczenia. Kupując lampę biurową LED, będziesz mógł idealnie dopasować moc świecenia lampy do warunków swojej pracy. Lampki biurkowe z przybornikami pomagają utrzymać większy porządek na stanowisku pracy — dzięki nim zawsze wiemy, gdzie odłożyliśmy swój długopis. Zobacz przygotowaną przez nas ofertę i wybierz coś dla siebie.

Kompaktowe lampki na biurko

Wyposażenie Twojego stanowiska pracy, miejsca gdzie spędzasz zdecydowaną większość swojego czasu, powinno być ważną i przemyślaną decyzją. Prawidłowo dobrane oświetlenie to inwestycja w swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Wybór właściwej lampki na biurko może zaważyć na kondycji Twojego wzroku. Dobrze ustawiona lampka na biurku daje niezwykły komfort pracy.W tej kategorii znajdziesz ceny lamp biurkowych o zróżnicowanym wyglądzie i parametrach technicznych np. nowoczesne lampki na biurko czy lampki regulowane. Poszczególne modele znajdą zastosowanie do oświetlenia powierzchni roboczych na stanowiskach nauki lub pracy, w gabinetach czy w biurach. Wolnostojące kompaktowe lampki o niewielkich rozmiarach, nie dość, że nie zajmą dużo miejsca,to mogą także spełniać wiele dodatkowych funkcji.


Energooszczędne ledowe lampki biurkowe

Lampki Led na biurko z wbudowanym kalendarzem przypomną Ci w wirze pracy o godzinie ważnego spotkania, dacie, dniu tygodnia czy panującej temperaturze. Ściemnialne dotykowe lampki RGB z dołączonymi pojemnikami mogą służyć jako organizer dla akcesoriów biurowych, mieszcząc w sobie niezbędne długopisy, linijki czy ołówki. Bezprzewodowe lampki biurkowe w technologii LED ułatwią Ci przenoszenie się z miejsca na miejsce, bez gorączkowego rozwiązywania kabli i szukania źródeł zasilania. Lampki ze światłem RGB w podstawie ładowane portami USB znajdą zwolenników wśród osób lubiących wygodne i szybkie alternatywne rozwiązania. 


Nowoczesne oświetlenia na biurko i szafkę nocną

Modernistyczne i awangardowe kształty oświetlenia biurkowego przypadną do gustu nastolatkom, studentom czy miłośnikom nowoczesnego designu. Kolorowe lampki do stawiania na biurku ( lampka na biurko różowa czy lampka biurkowa niebieska, zielona lampka biurkowa LED )oprócz funkcji użytkowych mogą posiadać walory estetyczne lub służyć jako stylowe lampki nocne retro lub jako lampka na biurko dla dziecka. Przewodowe lampki na biurko ze światłem LED, dzięki przyjemnej ciepłej barwie i energooszczędności także powinny znaleźć uznanie wśród dużej liczby klientów.  Duży katalog wzorów pozwoli Ci na wybór produktu, który w pełni spełni Twoje oczekiwania. Dużym zainteresowaniem  w sklepie internetowym cieszą się również dotykowe lampy LED.

Lampka na biurko

Rozjaśnij swoje miejsce pracy dzięki wysokiej jakości lampom biurkowym. Nasze praktyczne projekty są dostępne w różnych stylach i kolorach, aby nie tylko pomóc Ci być bardziej wydajnym, ale także dodać odrobinę osobistego gustu do miejsca, w którym pracujesz.

Lampka na biurko dotykowa może zmienić Twoje miejsce pracy – zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Może zmniejszyć zmęczenie oczu, a także wprowadzić odpowiedni nastrój do wykonywania pracy. Elastyczne funkcje pozwalają znaleźć idealną równowagę jasności i komfortu, bez względu na specyfikę wykonywanej pracy.

Nowoczesna lampa na biurko zalety

Bezpośrednie oświetlenie wysokiej jakości z lampy biurkowej zasilanej diodami LED zmniejsza zmęczenie oczu na dwa sposoby. Łagodniejsze światło sprzyja większej produktywności, ponieważ poprawia nastrój i nie razi w oczy. Lampki na biurka są elastyczne, dzięki temu możesz swobodnie ustawić oświetlenie w konkretne miejsce na biurku. Długa praca wymaga zmian pozycji usadzenia, dlatego wybrana lampka na biurko musi współpracować z Tobą. 

Lampka na biurko młodzieżowa zwiększa produktywność

Zwiększenie ilości światła stymuluje mózg i pomaga odeprzeć uczucie senności. Lampka biurkowa zwiększa wydajność i produktywność. Rozważ niebieskie światło LED, które pomaga aktywować mózg i zmniejsza produkcję melatoniny, wspomagając skupienie. Dzięki lampce na biurko znacznie rzadziej będziesz przysypiać w środku zadania.

Lampka biurkowa kieruje spojrzenie

Dzięki lampie biurkowej możesz skupić oświetlenie na określonych obiektach. Kierując światło lampy biurkowej w miejsce pracy, możesz lepiej skupić się na tym, co musisz wykonać. Bardziej bezpośrednie światło oznacza bardziej bezpośrednie skupienie. Warto również wybrać taki model lampy biurkowej, który pasuje do estetyki przestrzeni.

Lampa stojąca na biurko poprawia nastrój

Jasne miejsce pracy wspiera dobry nastrój i pozytywne nastawienie. Kiedy otoczenie jest jaśniejsze, mózg ma tendencję do wytwarzania dodatkowej serotoniny, która wywołuje szczęście. Praca w ciemności nie jest przyjemna a dodanie światła biurkowego, sprawia, że jest znacznie bardziej przyjemna. 

Lampki ledowe na biurko zmniejszają zmęczenie oczu

Słabo oświetlone miejsce na biurku może powodować zmęczenie oczu. A wystarczy tak niewiele. Wystarczy dobra lampka biurkowa, która rozświetli biurko i ukoi oczy. Higiena pracy jest bardzo ważna, by zachować zdrowy organizm, w tym oczy i cieszyć się szczęśliwym życiem.

Wysokość lampki biurkowej

Lampka na biurko musi być na tyle wysoka, by rzucać światło znad głowy podczas rysowania, czytania, czy wykonywania projektów do pracy lub szkoły. Ich kompaktowość pozwala na swobodną regulację, skierowanie światła bliżej, jeśli to potrzebne lub podnieść wyżej, by rzucała równomierne światło na całe biurko.

Ustawienie lampy na biurko

Lampka powinna być ustawiona na przeciwnej krawędzi biurka, po skosie do ręki, którą piszemy. Powinna być na tyle wysoka, by rozjaśnić całą powierzchnię biurka. Warto jednak wybrać lampki LED, które nie oślepiają swoim światłem. Nowoczesna lampka na biurko dotykowa pozwala na swobodną regulację, dostosowując oświetlenie pod konkretne zadanie do wykonania.

Lampki na biurko cena ich jest bardzo zróżnicowana. Wszystko zależy od modeli, designu i funkcjonalności. Ogólnie lampki na biurko są bardzo przystępne cenowo, zapewniając odpowiednią funkcjonalność, a także element dekoracyjny pokoju.