Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Wentylatory na biurko

Kompaktowe wentylatory na biurko

W prezentowanej grupie produktów zebrano urządzenia chłodzące do pokoju, biura, na sale konferencyjne czy do innych pomieszczeń wymagających chwilowego obniżenia temperatury. Małe wiatraki biurkowe pozwolą przetrwać Ci upalne dni w pracy czy w domu. Wentylatory na biurko z regulacją mocy pracy umożliwiają dostosowanie mocy nawiewu do własnych potrzeb. Małe wentylatory na biurko lub stół nie zajmują zbyt dużo powierzchni, dzięki czemu nie ograniczają przestrzeni roboczej. Niektóre z wentylatorów biurkowych mogą być wyposażone w klips, który pozwoli na zamontowanie wiatraczka w dowolnie wybranym przez siebie miejscu np. na półce czy regale. Takie wentylatory domowe i biurowe, dzięki regulacji siły pracy i kierunku nawiewu, są bezpieczniejsze dla zdrowia i bardziej energooszczędne od klimatyzacji.


Kolorowe wentylatory biurkowe

Wentylatory na biurko mogą występować w różnych wersjach kolorystycznych. Najbardziej klasyczne wentylatory posiadają uniwersalne kolory takie jak np. białe wentylatory lub czarne wiatraki na biurko. W ofercie posiadamy tanie plastikowe wentylatory, ale i kolorowe wersje bardziej nowoczesnych wentylatorów na biurko. Metalowe wiatraki dostępne są w ciekawych wersjach kolorystycznych.


Jaki kolor wentylatora chłodzącego wybrać?

Np. czerwone, żółte lub niebieskie wentylatory na biurko, oprócz funkcji chłodzenia mogą także pełnić walory dekoracyjne i być ciekawym akcentem w wybranym pomieszczeniu. W biurach i miejscach pracy najbardziej przydatnymi będą ciche wentylatory biurkowe, które nie będą utrudniać i zakłócać spokojnej pracy. W ofercie wentylatorów domowych, pokojowych i do biura znajdziemy przedstawicieli różnych producentów.