Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Krotność
Cena
Filtruj

Kable USB

Kable i przewody USB

Kabel USB to uniwersalny typ złącza, który standaryzuje komunikację przewodową między wieloma różnymi urządzeniami. Dzięki kablom USB, do jednego gniazda USB można podpiąć zarówno przenośny dysk, pendrive, aparat, głośniki itp. Kable USB mają wiele zastosowań i przydadzą w każdym miejscu. W naszym sklepie znajdziesz kable USB pochodzące od firm cechujących się wysoką jakością swoich produktów. Kable USB można włączać i wyłączać przy włączonym komputerze, co zajmuje niewiele czasu. Na kabel USB składają się zazwyczaj 4 przewody (uziemienie, napięcie, przewód do przesyłania danych i przewód do ich odbioru).

Typy kabli USB

Kable USB dzielą się na kilka typów takich jak: USB 1.1-A (prostokątny kształt, można podłączyć tylko w jeden sposób), USB 1.1-B (kwadratowa, zaokrąglona na górze końcówka), USB2.0 (mini USB, micro USB), USB3.0 (mniejsze zużycie prądu).