Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Elektronarzędzia

Profesjonalne elektronarzędzia 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór elektronarzędzi niezwykle potrzebnych do pracy w domu, ogrodzie i w warsztacie.
Dla fanów majsterkowania w domu oferujemy przydatne wkrętarko wiertarki. Dla osób z pasją dbających o swój ogród polecamy pilarki spalinowe oraz elektryczne nożyce do żywopłotu, które pomogą okiełznać drzewa i krzewy w Twoim ogrodzie. Z kolei do przydomowego warsztatu przydadzą się dedykowane elektronarzędzia takie jak szlifierki, polerki, czy wyrzynarki. Zobacz naszą ofertę i kup przydatne elektronarzędzia w najlepszych cenach.

Elektronarzędzia do użytku domowego i do zastosowań profesjonalnych

Przy wykonywaniu różnego rodzaju czynności przy obrabianiu materiałów, w pracach remontowych czy montażowych niezastąpione są elektronarzędzia zasilane z sieci, jak i akumulatorowe np. do wiercenia otworów, cięcia lub szlifowania różnego rodzaju powierzchni. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór wiertarek, wkrętarek, szlifierek i pilarek różnego typu.


Wiertarki i wkrętarki na każdą kieszeń

Oferujemy również akcesoria do tych elektronarzędzi. Najważniejszym przedstawicielem tych elektronarzędzi jest oczywiście wiertarka. Od rodzaju potrzeby zależy, czy będzie to wiertarka udarowa, bezudarowa czy kątowa. Podczas prac remontowo-budowlanych jednym z najczęściej używanych urządzeń są właśnie wiertarki, niezastąpione, jeśli chcemy wykonać jakikolwiek otwór. Młotowiertarki przydadzą się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z twardym betonem. Młoty wyburzeniowe najlepsze natomiast będą do wyburzenia ścian. Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki są poręczne, mocne i wszechstronne. Wiele z nich oferuje funkcje wkręcania, wiercenie, ale również udaru. Wkrętaki akumulatorowe są bardzo uniwersalnym urządzeniem do prac domowych, majsterkowania a nawet serwisowania rowerów. Brak konieczności podłączania do prądu w czasie pracy ułatwia ich stosowanie. Zakrętarki udarowe charakteryzuje także wytrzymała i zwarta konstrukcją. Dzięki tej obudowie odprowadzanie ciepła jest dobre, co wpływa na dłuższą żywotność silnika. Wyłącznik natomiast ma paraboliczny kształt, który zapewnia precyzyjną sterowalność prędkością obrotową.


Elektronarzędzia do ogrodu i warsztatu

Do elektronarzędzi należą też pilarki, szlifierki, polerki, frezarki czy wyrzynarki. Pilarki oferują moc i wydajność dostosowane do Twoich potrzeb. Oferta obejmuje wszystkie urządzenia — od ciężkich maszyn po małe pilarki do wycinki i przycinania drzew oraz cięcia drewna opałowego. Szlifierki, strugi, frezarki pozwalają w szybkim czasie na usuwanie materiału i najdelikatniejszy szlif dużych powierzchni i miejsc trudno dostępnych. Lampy akumulatorowe są niezbędnym atrybutem każdego majsterkowicza i warsztatu. Zestaw narzędziowy to praktyczny przedmiot w każdym warsztacie i przydomowym garażu za pomocą ,którego dokonamy najpilniejszych napraw w domu czy w ogrodzie.