Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
6 1389

Marki

Elektronarzędzia

Elektronarzędzia do użytku domowego i do zastosowań profesjonalnych

Przy wykonywaniu różnego rodzaju czynności przy obrabianiu materiałów, w pracach remontowych czy montażowych niezastąpione są elektronarzędzia zasilane z sieci, jak i akumulatorowe np. do wiercenia otworów, cięcia lub szlifowania różnego rodzaju powierzchni. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór wiertarek, wkrętarek, szlifierek i pilarek różnego typu.


Wiertarki i wkrętarki na każdą kieszeń

Oferujemy również akcesoria do tych elektronarzędzi. Najważniejszym przedstawicielem tych elektronarzędzi jest oczywiście wiertarka. Od rodzaju potrzeby zależy, czy będzie to wiertarka udarowa, bezudarowa czy kątowa. Podczas prac remontowo-budowlanych jednym z najczęściej używanych urządzeń są właśnie wiertarki, niezastąpione, jeśli chcemy wykonać jakikolwiek otwór. Młotowiertarki przydadzą się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z twardym betonem. Młoty wyburzeniowe najlepsze natomiast będą do wyburzenia ścian. Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki są poręczne, mocne i wszechstronne. Wiele z nich oferuje funkcje wkręcania, wiercenie, ale również udaru. Wkrętaki akumulatorowe są bardzo uniwersalnym urządzeniem do prac domowych, majsterkowania a nawet serwisowania rowerów. Brak konieczności podłączania do prądu w czasie pracy ułatwia ich stosowanie. Zakrętarki udarowe charakteryzuje także wytrzymała i zwarta konstrukcją. Dzięki tej obudowie odprowadzanie ciepła jest dobre, co wpływa na dłuższą żywotność silnika. Wyłącznik natomiast ma paraboliczny kształt, który zapewnia precyzyjną sterowalność prędkością obrotową.


Elektronarzędzia do ogrodu i warsztatu

Do elektronarzędzi należą też pilarki, szlifierki, polerki, frezarki czy wyrzynarki. Pilarki oferują moc i wydajność dostosowane do Twoich potrzeb. Oferta obejmuje wszystkie urządzenia — od ciężkich maszyn po małe pilarki do wycinki i przycinania drzew oraz cięcia drewna opałowego. Szlifierki, strugi, frezarki pozwalają w szybkim czasie na usuwanie materiału i najdelikatniejszy szlif dużych powierzchni i miejsc trudno dostępnych. Lampy akumulatorowe są niezbędnym atrybutem każdego majsterkowicza i warsztatu. Zestaw narzędziowy to praktyczny przedmiot w każdym warsztacie i przydomowym garażu za pomocą ,którego dokonamy najpilniejszych napraw w domu czy w ogrodzie.