Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki

Szlifierki oscylacyjne

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szlifierki oscylacyjne renomowanych producentów

Sklep internetowy Interblue oferuje szlifierki oscylacyjne różnych producentów elektronarzędzi. Szlifierki oscylacyjne Makiita czy szlifierki Bosh służą głównie do wykonania zadań związanych z pracami wykończeniowymi powierzchni utwardzonych i wstępnie obrobionych innymi metodami. W ofercie sklepu Interblue dostępne są obrabiarki oscylacyjne, proste, przegubowe, stołowe, tarczowe, taśmowe, trzytarczowe, uniwersalne oraz walcowe. Szlifierka może mieć różny wzór stopy roboczej, który pozwala dopasować wielkość i kształt do powierzchni obrabianej. Ruch oscylacyjny oraz odpowiednio dobrany materiał ścierny, zapewnia dokładne wykończenie powierzchni gipsowych i drewnianych.


Wielofunkcyjne szlifierki oscylacyjne

Szlifierka wielofunkcyjna to narzędzie przeznaczone do precyzyjnego szlifowania dużych powierzchni płaskich, jak i zgrubnego szlifowania powierzchni nieznacznie zaokrąglonych. Szlifierka oscylacyjna do drewna delikatnie, a jednocześnie w szybkim tempie zeszlifuje powierzchnie drewnianą. Stopa szlifierki w kształcie prostokąta pozwoli na dotarcie do narożników i ich dokładne wyszlifowanie. Niski poziom drgań zapewni nam silnik o regularnej i spokojnej pracy. W doborze wielkości stopy szlifierki kierujemy się wielkością powierzchni do zeszlifowania, im większa powierzchnia tym większa stopa szlifierki. Dzięki dużej stopie zaoszczędzimy czas pracy przy szlifowaniu dużych powierzchni. Do szlifowania produktów małogabarytowych lub trudno dostępnych polecamy szlifierki o małej stopie roboczej, która pozwoli na precyzyjne szlifowanie trudno dostępnych miejsc. Urządzenia możemy wybrać w zależności od dostępu do zasilaniu elektrycznego. Przy jego braku stosujemy szlifierki akumulatorowe. Liczba oscylacji im wyższa liczba oscylacji, tym szlifierka wydajniej pracuje. W specyfikacji zawsze podana jest liczba oscylacji na minutę. Mocy silnika do 1000W należy oczekiwać w szlifierkach do prac lekkich, a powyżej do prac krótkotrwałych, ale pod dużym obciążeniem. Im większa moc tym szlifujemy twardszy materiał (np. szlifierka do metalu). Producentem szlifierek oscylacyjnych są miedzy innymi MAKITA, BOSH, DeWalt czy Black&Decker.