Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Cena
Filtruj

Grzejniki

Grzejniki elektryczne, olejowe

Przenośne grzejniki elektryczne, grzejniki olejowe lub farelki, to urządzenia, które potrafią być niezwykle przydatne w mroźne, zimowe dni. Dzięki nim będziesz w stanie szybko i skutecznie ogrzać wychłodzone pomieszczenie, zapewniając sobie komfort cieplny, nawet w czasie dużych mrozów. Na interblue.pl znajdziesz różnego rodzaju grzejniki elektryczne, olejowe i farelki, które będziesz mógł dopasować do swoich potrzeb i wielkości dogrzewanych przez Ciebie pomieszczeń. Farelki i grzejniki konwektorowe idealnie nadają się do szybkiego nagrzewania mocno wychłodzonych pomieszczeń- dlatego świetnie sprawdzą się w łazienkach, biurach czy garażach. Grzejniki olejowe sprawdzą się natomiast do długotrwałego ogrzewania pomieszczeń i utrzymywania w nich stałej temperatury.

Grzejniki konwektorowe i olejowe na chłodne wieczory

Przenośne urządzenia grzewcze to różnorodna grupa produktów, dzięki którym chłodne wieczory i ranki nie będą już tak nieprzyjemne. Urządzenia te pozwalają na doraźne i szybkie dogrzewanie pomieszczeń. W kategorii znajdziemy różne typy i modele dopasowane do wielkości ogrzewanych wnętrz i dostosowane do potrzeb konsumentów. Wolnostojące grzejniki konwektorowe gwarantują natychmiastowy efekt ocieplenia. Konwektory z regulowaną mocą pracy idealnie sprawdzą się w domach lub blokach, wspomagając lub wzmacniając zainstalowane centralne ogrzewanie.  Grzejniki konwektorowe elektryczne z zabezpieczeniem przed wilgocią mogą być wykorzystywane do szybkiego dogrzewania łazienek. Lekkie przenośne urządzenia grzewcze sprawdzą się wtedy, kiedy często musisz zmieniać położenie dogrzewacza.


Zalety grzejników olejowych

Tam gdzie zależy Ci na mocniejszym i bardziej długotrwałym efekcie podniesienia temperatury w danym wnętrzu, możesz zastanowić się nad zakupem grzejnika olejowego. Z wyglądu podobne są do żeliwnych kaloryferów, ale wyróżniają się estetycznym wykonaniem i wyglądem. Grzejniki żeberkowe olejowe są nieco cięższe od konwektorów, dlatego też zwykle wyposażone są w zwrotne, niezacinające się kółka czy schowki na przewód zasilający, tak by ich przemieszczanie było jak najprostsze. Przenośne olejowe urządzenia grzewcze mogą dysponować różną liczbą żeberek, w zależności od powierzchni ocieplanych wnętrz. Dużym zainteresowaniem cieszą się również grzejniki olejowe z timerem. Popularną grupę produktów stanowią mobilne termowentylatory, potocznie zwane farelkami lub dmuchawami. Na rynku dostępne są zróżnicowane wersje tych małych i prostych dogrzewaczy pomieszczeń jak np. olejowe grzejniki elektryczne. 


Małe farelki do łazienki czy garażu

Obecnie zakupić możemy np. termowentylatory leżące, farelki stojące, z uchwytem do przenoszenia lub obrotowe o zwiększonym polu działania. Takie kompaktowe ogrzewanie może dysponować zarówno nawiewem ciepłego lub zimnego powietrza. Termowentylatory najlepiej sprawdzą się na niewielkich powierzchniach np. do szybkiego ogrzania łazienki lub jako źródło miejscowego nagrzewania. Większość oferowanych przenośnych sprzętów do ogrzewania posiada wbudowany termostat oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Wybór odpowiedniego grzejnika zależy od osobistych preferencji i potrzeb klienta.