Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
Krotność
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Akcesoria elektryczne

W interblue.pl znajdziesz szereg przydatnych akcesoriów elektrycznych ułatwiających życie w każdym domu. Oferujemy funkcjonalne przedłużacze i gniazda blatowe do kuchni, salonu czy do biura — wśród nich gniazda meblowe podszafkowe, gniazda meblowe biurkowe i gniazda blatowe wyposażone w uchwyt montażowy USB, wodoodporne gniazda meblowe podszafkowe z klapką- idealne do kuchni i do łazienek. Znajdziesz u nas także czujniki ruchu sygnalizujące wejścia do wybranego przez nas pomieszczenia oraz niezwykle przydatne w każdym domu termometry i stacje pogodowe. Oferujemy także wszelkiego rodzaju mierniki elektryczne, grzałki do wody oraz kleje do butów.

Akcesoria elektryczne do domu, pracy i przemysłu

W tej kategorii na naszej stronie zebrano przydatne akcesoria elektryczne, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie w przestrzeni domowej, biurowej czy w zakładzie pracy. Poszczególne sprzęty elektryczne pogrupowano w odzielnych blokach tematycznych, aby ułatwić ich sprawne wyszukiwanie. W tej kategorii produktów eletrycznych znajdziesz np.

  • gniazda blatowe - idealne do kuchni, biura czy sal konferencyjnych
  • sygnalizatory wejść - idealne jako minialarmy do recepcji, sklepu 
  • termometry elektronicze i mini stacje pogodowe 

Wygodne gniazda meblowe do kuchni i biura

Gniazda meblowe to niezwykle przydatne i eleganckie urządzenia chowane w blacie mebli biurowych czy kuchennych w postaci automatycznie wysuwanych paneli z gniazdami. Gniazda meblowe wysuwane przeznaczone są przede wszystkim do sal konferencyjnych, szkół oraz uczelni, czyli wszędzie tam, gdzie dostęp do prądu elektrycznego jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania.  Na rynku istnieje wiele różnego rodzaju gniazd meblowych wpuszczanych, różniących się miedzy sobą kształtem, liczbą wejść jak również materiałem wykonania. Sklep Interblue ma w swojej ofercie szeroki zakres gniazd meblowych wyposażonych również w dodatkowe funkcje, jak np. wbudowane porty ładowarki USB. Dzięki gniazdom wpuszczanym biurkowym praca przy rozładowującym się laptopie czy telefonie nie będzie przysparzać większego problemu ze względu na dostępność wszystkich niezbędnych urządzeń pod ręką. Gniazda chowane w blacie pozwalają również zaoszczędzić cenne miejsce na blacie roboczym.


Sygnalizatory wejść
- tanie rozwiązanie alarmowe 

Sygnalizatory wejść to tanie rozwiązanie na bycie bezpieczniejszym we własnym domu. Urządzenia sygnalizacyjne za pomocą fal elektromagnetycznych wyczuwa ruch w pobliżu swojego usytuowania wydając przy tym dźwięk oraz sygnalizację optyczną. Jest zatem świetnym mini alarmem. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest wręcz niezauważalny przez co bardziej skuteczny. Sygnalizator to urządzenia informujące o wejściu klienta, które sprawdzi się idealnie nie tylko w domu ale również, a może przede wszystkim w sklepach, magazynach, biurach, recepcjach czy warsztatach. 


Termometry i stacje pogodowe
- niezbędniki każdego domu

Na rynku istnieje szereg różnego rodzaju termometrów oraz stacji pogodowych. Są to m.in

  • termometry cyfrowe,
  • termometry elektroniczne
  • domowe stacje meteo.

Oprócz swojej podstawowej funkcji jaką jest wskazywanie temperatury, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku termometry są wyposażone w szereg dodatkowych funkcji jak, np. wyświetlanie daty i godziny, wskazywanie poziomu wilgotności czy ciśnienia, jak również przewidywanie prognozy pogody. Tanie domowe stacje meteo odgrywają również cenna rolę we współpracy z inteligentnym domem. Dzięki tym urządzeniom codzienne funkcjonowanie stanie się łatwiejsze.