Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Cena
41 93
Marki

Przekaźniki bistabilne

Rodzaje przekaźników bistabilnych

Przekaźniki bistabilne to grupa produktów, które umożliwiają załączenie oświetlenia lub innego urządzenia z kilku różnych punktów za pomocą równolegle połączonych przycisków sterujących. Przekaźnik bistabilny działa tak, że pierwsze naciśnięcie przycisku załącza przekaźnik, drugie naciśnięcie wyłącza. Nowością są wielofunkcyjne 1 lub dwukanałowe przekaźniki bistabilne montowane w puszkach podtynkowych Ø60. Łatwe w montażu i niezwykle proste w obsłudze systemu bezprzewodowego sterowania urządzeniami codziennego użytku. Pozwalają na zdalne sterowanie oświetleniem, płynną regulację jasności oświetlenia, sterowanie roletami, żaluzjami, markizami, bramami wjazdowymi i garażowymi oraz innymi urządzeniami w domu. Współpracują z nadajnikami zdalnego sterowania F&Wave.


Przekaźniki bistabilne F&F

Nowością firmy F&F jest przekaźnik bistabilny jednokanałowy o symbolu FW-R1P-P oraz dwukanałowy o symbolu FW-R2P-P. Zasięg działania tych przekaźników w otwartej przestrzeni bez obecności czynników zakłócających urządzeń sterowanych drogą radiową oscyluje w granicach 100m. W warunkach zabudowy oraz w obecności źródeł zakłóceń takie jak linie energetyczne, nadajniki, itp. rzeczywisty zasięg może być mniejszy. Zasięg można poprawić przez bezpośrednią retransmisję modułów znajdujących się wzajemnie w swoim zasięgu. Firma F&F to czołowy producent automatyki na rynku polskim w tym wspomnianych przekaźników bistabilnych, ale i automatów zmierzchowych, automatów schodowych i czujników zaniku fazy. Strategia firmy opiera się na stałym poszerzaniu oferty i zajmowaniu atrakcyjnych nisz rynkowych.


Produkty oferowane przez F&F

Obecnie firma F&F sukcesywnie poszerza gamę produktów. Jednym z nich jest system F&Wave czyli prosta automatyka do domu. F&Wave to łatwy w montażu i niezwykle prosty w obsłudze system bezprzewodowego sterowania urządzeniami codziennego użytku. Pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, płynną regulację jasności oświetlenia, sterowanie roletami, żaluzjami, markizami, bramami wjazdowymi i garażowymi oraz innymi urządzeniami w domu przy wykorzystaniu pilotów, istniejących przycisków naściennych oraz nadajników pod przyciski. System obejmuje odbiorniki urządzenia wykonawcze wyprodukowane w wersji do montażu w puszce podtynkowej Ø60 oraz do montażu na szynie TH-35 (szerokość 1 modułu tj. 17,5 mm). Obok odbiorników w systemie F&Wave występują również nadajniki, wykonane jako podręczne piloty oraz w wersji do montażu w puszce podtynkowej. W skład systemu wchodzą następujące moduły: pojedynczy i podwójny przekaźnik bistabilny, sterownik rolet, ściemniacz uniwersalny, sterownik do LED, piloty wielokanałowe czy nadajnik pod przycisk.