Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Oświetlenie

Oświetlenie schodowe, sufitowe do domu, ogrodu, biura, warsztatu i nie tylko 

Lampy nie tylko oświetlają pomieszczenia, ale także nadają im przytulności i charakteru. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór nowoczesnego oświetlenia do domu i biura oraz oświetlenie schodowe i sufitowe a nawet oświetlenie ogrodu. Posiadamy plafony, żyrandole do salonu, kinkiety i oprawy natynkowe w wielu kolorach i wzorach — dzięki temu niezależnie od tego, w jakim stylu urządzasz swój dom, u nas znajdziesz coś dla siebie. Znajdziesz u nas pełen zakres oświetlenia w różnych stylach — od żyrandoli, kinkietów po lampki nocne i lampki ledowe na biurko.

Produkty oświetleniowe do domu i biura

W tej kategorii znajdziemy bogatą i szeroką ofertę produktów związanych z oświetleniem. Poszukując oświetlenia do domu, biura czy innych pomieszczeń o charakterze użytkowym, ze względu na miejsce i przeznaczenie jego zastosowania czy wygląd mamy do wyboru bogata ofertę lamp sufitowych, ściennych, plafonów, kinkietów czy lampek biurkowych.


Oświetlenie nowoczesne, czy oświetlenie klasyczne

Zależnie od stylistyki możemy dobrać oświetlenie w klasycznych oprawach lub nowoczesne. Wszystkie modele doskonale sprawdzą się w domu czy biurze. Jako źródło oświetlenia możemy zastosować klasyczne żarówki starego typu lub nowoczesne i energooszczędne żarówki LED dostępne z różnymi typami gwintów, w tym z najbardziej popularnym E27, sprawdzonych producentów Kanlux, Heda, Inq, EMOS, Helios i wielu innych. Ciekawym rozwiązaniem jest tez zastosowanie taśm LED umieszczonych w listwach, które znajdą niejedno zastosowanie w domu lub eksponując towar w witrynie sklepowej lub podświetlając meble w salonie. Oświetlenie zewnętrzne może spełniać przynajmniej dwie funkcje dekoracyjne nadając klimat klimat w ogrodzie czy akcentując niektóre elementy architektoniczne. Do tego typu zastosowania idealnie sprawdzą się lampy solarne zasilane energią słoneczną.


Bogata oferta oświetlenia ogrodowego

Występują one w różnych kształtach, do wyboru mamy np. lampy ogrodowe stojące w postaci kinkietów montowanych na elewacji, słupków ogrodowych, kul ogrodowych czy w postaci wolno stojących latarenek. Zastosować możemy też lampy zasilane przewodem elektrycznym. I tutaj też mamy do wyboru szeroką gamę lamp, kinkietów stylizowanych na retro, latarni, opraw najazdowych stosowanych do montażu w kostce brukowej. Oprócz walorów dekoracyjnych oświetlenie zewnętrzne może spełniać też funkcję podnoszącą bezpieczeństwo. Stosując naświetlacze LED rozświetlimy część posesji, lub interesujący nas obiekt. Używając naświetlacza z czujnikiem ruchu, będzie on załączany jedynie po wykryciu jakiejś aktywności w jego obrębie. Wszystkie te rodzaje oświetlenia możemy wybierać spośród takich producentów jak: Philips, oświetlenie Kanlux, Helios, Bemko, Anlux, EcoEnergy, Polux. Innym przydatnym rozwiązaniem stosowanym w oświetleniu zewnętrznym są automaty zmierzchowe firmy F&F. Oświetlenie podłączone do takiego wyłącznika samo załącza się po zmierzchu i wyłącza o świcie.