Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
Sposób montażu
Krotność
więcej... mniej
Barwa światła
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Oświetlenie

Oprawy oświetleniowe — oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne do domu, biura, warsztatu i nie tylko 

Lampy nie tylko oświetlają pomieszczenia, ale także nadają im przytulności i charakteru. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór nowoczesnego oświetlenia do domu i biura oraz oświetlenie schodowe i oświetlenie sufitowe, a nawet oświetlenie ogrodu. Posiadamy plafony, żyrandole do salonu, kinkiety i oprawy natynkowe w wielu kolorach i wzorach — dzięki temu niezależnie od tego, w jakim stylu urządzasz swój dom, u nas znajdziesz coś dla siebie. Znajdziesz u nas pełen zakres oświetlenia w różnych stylach — od żyrandoli, kinkietów po lampki nocne i lampki ledowe na biurko.

Produkty oświetleniowe do domu i biura

W tej kategorii znajdziemy bogatą i szeroką ofertę produktów związanych z oświetleniem. Poszukując oświetlenia do domu, biura czy innych pomieszczeń o charakterze użytkowym, ze względu na miejsce i przeznaczenie jego zastosowania czy wygląd mamy do wyboru bogata ofertę lamp sufitowych, ściennych, plafonów, kinkietów czy lampek biurkowych.


Oświetlenie nowoczesne, czy oświetlenie klasyczne

Zależnie od stylistyki możemy dobrać oświetlenie w klasycznych oprawach lub nowoczesne. Wszystkie modele doskonale sprawdzą się w domu czy biurze. Jako źródło oświetlenia możemy zastosować klasyczne żarówki starego typu lub nowoczesne i energooszczędne żarówki LED dostępne z różnymi typami gwintów, w tym z najbardziej popularnym E27, sprawdzonych producentów Kanlux, Heda, Inq, EMOS, Helios i wielu innych. Ciekawym rozwiązaniem jest tez zastosowanie taśm LED umieszczonych w listwach, które znajdą niejedno zastosowanie w domu lub eksponując towar w witrynie sklepowej lub podświetlając meble w salonie. Oświetlenie zewnętrzne może spełniać przynajmniej dwie funkcje dekoracyjne nadając klimat klimat w ogrodzie czy akcentując niektóre elementy architektoniczne. Do tego typu zastosowania idealnie sprawdzą się lampy solarne zasilane energią słoneczną.


Bogata oferta oświetlenia ogrodowego

Występują one w różnych kształtach, do wyboru mamy np. lampy ogrodowe stojące w postaci kinkietów montowanych na elewacji, słupków ogrodowych, kul ogrodowych czy w postaci wolno stojących latarenek. Zastosować możemy też lampy zasilane przewodem elektrycznym. I tutaj też mamy do wyboru szeroką gamę lamp, kinkietów stylizowanych na retro, latarni, opraw najazdowych stosowanych do montażu w kostce brukowej. Oprócz walorów dekoracyjnych oświetlenie zewnętrzne może spełniać też funkcję podnoszącą bezpieczeństwo. Stosując naświetlacze LED rozświetlimy część posesji, lub interesujący nas obiekt. Używając naświetlacza z czujnikiem ruchu, będzie on załączany jedynie po wykryciu jakiejś aktywności w jego obrębie. Wszystkie te rodzaje oświetlenia możemy wybierać spośród takich producentów jak: Philips, oświetlenie Kanlux, Helios, Bemko, Anlux, EcoEnergy, Polux. Innym przydatnym rozwiązaniem stosowanym w oświetleniu zewnętrznym są automaty zmierzchowe firmy F&F. Oświetlenie podłączone do takiego wyłącznika samo załącza się po zmierzchu i wyłącza o świcie.