Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Cena
Filtruj

Grzejniki konwektorowe

Grzejniki elektryczne konwektorowe

Grzejniki konwektorowe to rodzaj urządzeń elektrycznych, które działają na zasadzie zasysania zimnego powietrza od dołu, które wędrując przez grzałkę wychodzi górą, oddając tym samym ciepłe powietrze do pomieszczenia. Grzejnik typu konwektor wykorzystuje więc różnice w ciężarze ciepłego i zimnego powietrza. Grzejniki konwektorowe idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach w których w krótkim czasie chcemy uzyskać wyższą temperaturę. Doskonale więc sprawdzają się zarówno w biurze, domu  jak i sklepie, ale też jako grzejniki łazienkowe. Będą też dobrym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebny jest spokój i koncentracja, ponieważ grzejniki konwektorowe nie potrzebują wiatraka, dzięki czemu są prawie niesłyszalne. Te wyposażone w dodatkowy wentylator grzewczy są bardziej wydajne, a wymiana powietrza zachodzi w nich znacznie szybciej. Pomimo obecności nawiewu nie są one głośne. Poziom ich hałasu sięga do 40dB.


Zalety grzejników elektrycznych

Grzejniki konwektorowe oprócz szybkiego grzania mają szereg innych zalet. Ich niewielka waga oraz kompaktowe wymiary nie przysparzają  problemów w przenoszeniu i ewentualnej zmianie pomieszczenia. Dodatkowo wyposażone są w uchwyt ułatwiający zmianę położenia. Ponad to oferowane przez Interblue grzejniki konwektorowe firmy Volteno posiadają trzy stopnie regulacji mocy ( 750W/1250W/2000W), dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania temperatury do różnych warunków panujących w pomieszczeniu. Przenośne grzejniki konwektorowe posiadają również wbudowany termostat, który wyłączy zasilanie po osiągnięciu odpowiedniej temperatury na wypadek przeoczenia tego procesu przez użytkownika. Oprócz licznych zalet technicznych urządzenia konwektorowe oferowane przez interblue mają również bardzo elegancki wygląd co sprawia, że stają się niejako dodatkowym meblem świetnie wpasowującym się w każde pomieszczenie. Ich  bezkonkurencyjna cena z gwarancją najwyższej jakości to kolejna, bardzo ważna zaleta produktu. Dzięki temu świetnie sprawdzą się jako mały i tani grzejnik do mieszkania, pokoju czy sklepu.