Funkcjonalność i klasyczny wygląd to charakterystyczne cechy podtynkowej serii Simon Basic, która sprawdzi się w każdej przestrzeni. Seria Simon Basic Standard została wzbogacona o nowe ramki Basic Neos, które są kompatybilne z modułami Simon Basic i wzbogacają linię osprzętu elektrontalacyjnego Kontakt Simon o dodatkowe 15 kolorów, między innymi w niezwykle modnych tęczowych odcieniach.

Nowoczesne kolorowe ramki do włączników i gniazdek Kontakt Simon Basic

Jeśli masz dość nudnych rozwiązań elektrycznych i pragniesz, aby włączniki i gniazda elektryczne na Twoich ścianach wyróżniały się czymś wyjątkowym w serii Simon Basic zaproponowano ciekawe kolory ramek modułowych na osprzęt. Miętowe, lawendowe czy słoneczne żółte ramki na włączniki elektryczne będą idealnie wyglądać w kolorowym pokoju dziecka, ciepłej kuchni czy stylowym salonie kosmetycznym. Ramki na kontakty imitujące drewno nadadzą wnętrzom przytulności i niestandardowego wykończenia. Ramki mogą pomieścić różną liczbę modułów ( od 1 do 5 ) np. dostępne są ramki podwójne, ramki na trzy gniazda czy ramki do gniazdek poczwórne.

Jakie praktyczne rozwiązania daje Ci osprzęt Simon Basic?

Seria Simon Basic oferuje w swojej liście produktów, zarówno standardowe gniazda podtynkowe, gniazdka pojedyncze ,jak i gniazda na dwie wtyczki. Znajdziemy wśród nich gniazda wtyczkowe z bolcem uziemiającym, kontakty bez uziemienia, gniazda heremtyczne IP44 z klapką, gniazda typu DATA czy gniazda ekwipotencjalne. Mechanizmy gniazd i włączników Simon Basic wyróżniają się łatwym i precyzyjnym montażem, dzięki metalowym mocowaniom mostka, szerokim łapkom i czytelnnym opisom na korpusach, które znacznie ułatwiają bezpieczne podłączenie i identyfikację produktu. W bazie towarów elektroinstalacyjnych znajdziemy szereg produktów uzupełniających, takich jak puszki natynkowe, zaślepki czy klawisze. W ofercie odnajdziemy też gniazda przemysłowe w kolorze czerwonym i zielonym, dedykowane obwodom specjalnym.

Gniazda multimedialne – wysoka jakość dźwięku i obrazu dzięki produktom SIMON KONTAKT

W grupie produktów podtynkowych SIMON BASIC znajdziemy też szereg rozwiązań, dzięki którym możemy stworzyć sobie świetne kino domowe, sprytnie podłączyć instalacje komputerową czy kabel antenowy do telewizora. Dostępne są między innymi gniazda antenowe pojedynczne , gniazda R-TV-SAT, gniazda głośnikowe czy gniazda telefoniczne RJ11. Znajdziemy też gniazda komputerowe kategorii 5e i 6 do biura lub innych miejsc, w których konieczne jest poprowadzenie instalacji informatycznej i podłączenie sieci.

Łączniki instalacyjne z serii SIMON BASIC – w czym możemy wybierać?

Wśród włączników elektrycznych BASIC znajdziemy np. włączniki jednobiegunowe np. z niebieskim światełkiem, które ułatwia zlokalizowanie przycisku w ciemności. Oprócz tego w ofercie dostępne są włączniki zwierne typu światło lub przyciski dzwonkowe zwierne, odpowiednie np. na klatki schodowe. W ofercie znajdziemy takie kolory jak np. białe włączniki, beżowe przełączniki czy kolory bardziej nowoczesne np. szare czy grafitowe włączniki do światła. Jeśli szukamy odpowiedniego przycisku do żyrandoli możemy wybierać kolorowe włączniki dwustrefowe lub włączniki potrójne. Z produktów bardziej wyspecjalizowanych w serii SIMON BASIC dostępne są także przyciski w kolorze czerwonym np. alarmowe lub sygnalizacji p.poż, elektroniczne czujniki ruchu, łączniki z kluczem czy regulatory temperatury.