W grupie produktów linii podtynkowego osprzętu do domu znajdziemy produkty pogrupowane w kolorystykę klasyczną , grafitową czy metalizowaną. Ciekawą propozycją są matowe włączniki i gniazda, które na ścianach salonu czy ciemnej łazienki będą prezentować się niezwykle elegancko.

Aby skomplementować cały produkt z linii SIMON CLASSIC należy zakupić każdy z elementów osobno tj. np. osobno mechanizm gniazda, ramkę instalacyjną i pokrywę do gniazdka elektrycznego. Dzięki tej dowolności konfiguracji możemy tworzyć dowolne kompozcyje,dobierać elementy, które nam pasują, odpowiednio zmieniać je i modyfikować w zależności od potrzeb np. dokupując dodatkową uszczelkę czynimi nasze gniazda gniazdami IP44, odpornymi na przenikanie wilgoci, a gdy np. dokupimy układ podświetlający łatwiej będzie nam zlokalizować taki łącznik z podświetleniem w ciemności np. na korytarzu czy na klatce. W razie potrzeb możemy też wybrać kompletne gniazda i łączniki o różnym stopniu szczelności. np. IP20 lub IP44 (dostępne w kolorze białym lub beżowym)

Włączniki i przyciski SIMON CLASSIC – do czego można zastosować?

Łączniki krzyżowe CLASSIC to przyciski do zastosowania np. na półpiętrze. Współpracują one z włącznikami schodowymi zainstalowanymi na górze i na dole schodów. W ofercie znajdziemy również łączniki dwubiegunowe SIMON-KONTAKT, które mog posłużyć do obsługi silników np. w wentylatorach. Metalowe mocowanie ramek zapewnia szybki, precyzyjny i prosty montaż w puszkach montażowych. Włączniki żaluzjowe umożliwią sprawne sterowanie pracą rolet i żaluzji okiennych. Prezentowane włączniki można montować w kolorowych ramkach instalacyjnych np. w beżowych, pistacjowych czy grafitowych. Ramki mogą pomieścić w zależności od typu od 1 do 5 elementów elektroinstalacyjnych. W przypadku kompletnych łączników możemy wybierać z kolorów białych lub beżowych np. białe przyciski dzwonkowe na klatkę lub korytarz lub kremowe łączniki dwubiegunowe.

Gniazda podtynkowe do biura i domu z serii SIMON CLASSIC – co warto wiedzieć ?

Gniazda elektryczne wtyczkowe SIMON CLASSIC to bezpieczne gniazda z przesłonami otworów prądowych, które chronią prze ryzykiem porażenia. Wybrane modele gniazdek podtynkowych do puszki mogą być montowane z użyciem szybkozłączy lub przez zaciski śrubowe. Podwójne gniazda modułowe do ramek wielokrotnych umożliwiają stworzenie zestawu nawt do 10 gniazd w jednej ramce. Gniazda wtyczkowe bryzgoszczelne ze stopniem ochrony IP44 będą dobrym rozwiązaniem jako gniazdo elektryczne do łazienki lub kuchni. Gniazda głośnikowe, komputerowe czy antenowe umożliwiają sprawne podpięcie multimediów. Gniazda głośnikowe SIMON KONTAKT umożliwią np. podpięcie głośników kina domowego, a gniazda komputerowe skośne z czytelnym polem opisowym ułatwią podpięcie instalacji informatycznej w Twoim biurze lub gabinecie.

Osprzęt elektroniczny Simon Basic – jak w pełni korzystać z jego funckji?

W lini produktów SIMOM CLASSIC oprócz standardowych i popularnych rozwiązań, jakimi są podtynkowe gniazda i łączniki znajdziemy też w pełni użyteczne i nowoczesne rozwiązania elektroniczne. Szczególnie ciekawą propozycją jest symulator obecności, czyli ściemniacz zdalnie sterowany. Taki regulator oświetlenia szczególnie polecany jest dla osób często przebywających poza domem. Na codzień służy do regulowania intesynwości światła, a po przełączeniu w tryb symulatora odzworowuje tryb włączania i wyłączania światła z ostatnich dni, co sprawia wrażenie, iż ktoś ciągle przebywa w domu. Dzięki temu rozwiązaniu możemy odstraszyć potencjalnych złodzieji i intruzów. W katalogu produktów znajdziemy także elektroniczne czujniki ruchu oraz sygnalizatory informacyjne LED. Takie sygnalizatory ledowe z różnymi piktogramami wykorzystać możemy do oświetlenia korytarzy, ciągów komunikacyjnych i pomieszczeń. Dyskretne energooszczedne światło zapewnia komfort i bezpieczeństwo bez konieczności włączania głównego źródła światła np. na korytarzach hotelowych, szpitalnych. Elektroniczne regulatory temperatury pozwolą Ci na sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją, sprawiając, aby przebywanie w wybranych pomieszczeniach było jak największą przyjemnością. Pełną ofertę osprzętu KONTAKT SIMON możesz znaleźć na stronach naszego sklepu.