Jeśli jesteś na etapie remontu lub budowy domu i zastanawiasz się, jaki osprzęt elektryczny będzie najbardziej odpowiedni do pokoju czy salonu, to możesz przyjrzeć się serii produktów przeznaczonych do montażu podtynkowego, pochodzących z linii SIMON 15. Ta grupa produktów od Kontakt Simon charakteryzuje się łagodnym wzornictwem w stonowanych kolorach. Znajdziesz więc w niej gniazdka i włączniki do biura czy pokoju, łączące w sobie wysoką jakość wykonania i atrakcyjną cenę.

Kolorystyka serii – czy srebrne gniazda i włączniki to must have w Twoim salonie?

W tej linii produktów znajdziemy trzy podstawowe warianty kolorystyczne modułowych gniazd, ściemniaczy czy włączników elektrycznych. Najbardziej popularną formą są standardowe białe kontakty elektrycze, białe gniazda antenowe czy podtynkowe gniazda do komputera czy telefonu. Ciekawie wyglądają beżowe przyciski dzwonkowe czy przyciski dzwonkowe na klatkę, ale prawdziwym hitem stylowych wnętrz są gniazda Simon w kolorze srebrnym lub szare włączniki Simon Kontakt. Ten niewykle modny kolor idealnie współgra z modnymi szarościami salonów czy pokoi dziennych.

Elektryczne gniazdka Simon 15 – różne funkcjonalności dopasowane do Twoich potrzeb

W tej grupie gniazd podtynkowych do domu znajdziemy różne rodzaje osprzętu Simon. Co ważne seria SIMON 15 jest osprzętem modułowym, który móżemy dowolnie komponować i osadzać w ramkach elektroinstalacyjnych w zmiennej ilości i położeniu. W ofercie producenta włączników i gniazd znajdziemy zarówno ramki pojedyncze, podwójne, aż do ramek pięciokrotnych. Szare ramki instalacyjne metalizowane albo klasyczne białe ramki na włączniki dobrze przylegają do ściany, a osadzone w nich mechanizmy wyglądają schludnie i estetycznie,a przy tym stają się poniekąd dekoracją ściany.

Podtynkowe gniazda elektryczne SIMON KONTAKT - mieszaj i łącz, jak chcesz

Gniazda elektryczne Simon do montażu podtynkowego w serii SIMON 15 to np. gniazda antenowe, czyli gniazda do TV czy sateliy, które umożliwią odbiór sygnału radiotelewizyjnego oraz gniazdka do modemu czy telefonu stacjonarnego, czyli gniazda RJ. Oprócz tradycjnych gniazdek pojedynczych z bolcem uziemiającym lub gniazd podwójnych p/t w ofercie znajdziemy również podtynkowe gniazda hermetyczne z uszczelnieniem i klapką osłaniającą oraz bardziej specjalistyczne produkty takie jak: gniazdko z funkcją niezmienności faz czy gniazda niemieckie, typu Schuko. Każde z nich występuje w trzech kolorach. Biały, kremowy czy metalizowany osprzęt elektryczny SIMON 15 wpasuje się barwą do Twojego otoczenia np. w biurze czy w zakładzie pracy. Dzięki ramkom instalacyjnym możesz zestawiać wybrane gniazda multimedialne i przyciski w dowolnych konfiguracjach, oszczędzając miejsce i czas.

Włączniki światała Simon Kontakt – jaki rodzaj łącznika sprawdzi się w Twoim mieszkaniu?

Włączniki SIMON do osadzania w ramkach instalacyjnych umożliwią sterowanie światłem, dzwonkiem lub roletami. W ekonomicznej i prostej serii SIMON 15 znajdziesz włączniki pojedyncze, łączniki świecznikowe, a nawet potrójne włączniki do światła, które przydadzą się do sterowania oświetleniem podzielonym na strefy np. w żyrandolu czy w suficie podwieszanym. Łączniki żaluzjowe to przyciski, które ułatwią Ci podnoszenie i opuszczanie rolet okiennych, a ściemniacze obrotowe SIMON 15 lub regulatory oświetlenia obrotowo-dotykowe pozwolą Ci na racjonalne gospodarowanie energią elektryczną , ponieważ umożliwiają dopasowanie natężenia światła do potrzeb chwili czy pory dnia.

Dlaczego warto wybrać serię osprzetu SIMON 15?

Oprzęt elektryczny z serii SIMON 15 montowany podtynkowo cechuje szereg zalet, które sprawiają , że będzie on doskonałym zakupem do domu czy miejsca pracy:

 • seria modułowa – możesz kompnować dowolne konfiguracje i zestawienia
 • możliwość dokupienia uszczelek ze stopniem IP44 – hermetyczność
 • połączenie klasyki z nowoczesnym wzornictwem
 • smukły kształt
 • 3 wersje kolorystyczne do wyboru
 • możliwość dokupienia puszek natynkowych
 • duża ilość produktów w ofercie
 • dostępność łączników potrójnych, żaluzjowych czy regulatorów oświetlenia
 • włączniki w wersji z podświetlanym paskiem, bądź bez
 • wysoka jakość
 • błyszczące wykończenie
 • 6 letnia gwarancja