Jeśli szukasz ekonomicznej linii osprzętu elektrycznego do swojego domu bądź mieszkania, zwróć uwagę na klasyczną podtynkową serię SIMON 10 wyprodukowaną przez polskiego producenta osprzętu elektroinstalacyjnego KONTAKT SIMON. Osprzęt elektroinstalacyjny KONTAKT SIMON z serii SIMON 10 to modułowe elementy w białej i beżowej kolorystyce. Elementy z tej serii możesz układać w ramkach o różnych krotnościach (od 1 do 5) i zmiennych orientacjach (pionowa/pozioma) w dowolne konfiguracje osprzętu, dopasowane do wielu aranżacji np. łazienki, kuchni czy salonu.

Zalety gniazdek wtykowych z serii SIMON 10:

  • elementy serii są modułowe, komponujesz dowolne konfiguracje osprzętu według swoich potrzeb i wymagań

  • uniwersalna kolorystyka pasuje do wielu wnętrz ( biel/beż)

  • trwałe tworzywo, z którego wykonane są elementy serii odporne jest na blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne

  • ramki do gniazdek dostępne w różnych krotnościach ( od 1 do 5) w wersji białej i kremowej

  • estetyczne wzornictwo – połączenie klasyki i elegancji

  • czterostopniowe zaciski – gniazda idealnie przylegają do ściany

  • bezpieczny i szybki montaż ( czytelne opisy ułatwiające podłączenie, dodatkowe puszki montażowe, stabilne korpusy mechanizmów )

  • atrakcyjna cena

  • polski produkt z 6 letnią gwarancją producenta

Jakie gniazda eletryczne dostępne są w serii SIMON 10?

Wybierając gniazdko elektryczne warto przemyśleć kilka spraw np. jaką powinno mieć krotność, czy powinno być z uziemieniem oraz w jakiej konfiguracji powinno być zamontowane. W podtynkowej serii SIMON 10 dostępne są różne modele gniazd wtyczkowych. W katalogu produktów znaleźć można elementy podstawowe takie jak: gniazda pojedyczne z uziemieniem lub kontakty elektryczne bez uziemienia. W ofercie znajdziemy również gniazda elektryczne z zabezpieczeniem w postaci przesłony torów prądowych, co sprawi, że będą one dobrym rozwiązaniem w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci. Do każdego z gniazd można dokupić uszczelkę IP44 , zwiększającą szczelność produktu.

{products-col4}3885, 3889, 3890, 3884{/products-col4}

Czy hermetyczne gniazdka z klapką SIMON 10 są idealne do łazienki ?

Podtynkowa prosta seria SIMON 10 dostarcza również swoje gniazdka w wersji wodoszczelnej. Takie gniazda bryzgoszczelne z klapką świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci czy kurzu. Hermetyczne gniazda wtykowe z transparentą klapką można montować z powodzeniem w łazienkach, pralniach, suszarniach czy jako gniazdko do kuchni. Gniazda IP44 do łazienki występują zarówno w wersji białej, jak i kremowej. Mogą one posiadać klapkę w kolorze obudowy lub w wesji przydymionej, lekko przezroczystej.

{products-col3}3892, 3891, 3897{/products-col3}

Gniazda elektryczne specjalistczne

Dla klientów szukających bardziej specjalistycznych rozwiązań w serii SIMON 10 znajdziemy gniazda DATA z kluczem uprawniającym przydatne do bezpiecznego funkjonowania sieci komputerowych (dostępne również w kolorze czerwonym) oraz gniazda SCHUKO, tzw. gniazdka niemieckie, zarówno w wersji pojedynczej, jak i podwójnej, charakteryzujące się specjalnym bocznym rozmieszczeniem sprężynujących blaszek dla uziemienia ochronnego.

Podwójne gniazda elektyrczne do domu z serii SIMON 10 – co warto wiedzieć?

Kontakt-SIMON proponuje również swoim klientom w tej serii osprzętu elektrycznego gniazda wtykowe podwójne. Dwukrotne gniazdo elektryczne ułatwi podpięcie dwóch różnych sprzętów do źródła zasilania. Kontakty podwójne z uziemieniem lub bez SIMON 10, oprócz standardowych wersji modułowych przeznaczonych do osadzenia w ramce, mogą występować jako gniazda dwukrotne kompletne z ramką. W mechanizmie gniazda podwójnego możliwość podłączenia przewodów z tyłu niweluje konieczność gięcia przewodów oraz umożliwia podłączenie nawet bardzo krótkich przewodów. Zagłębienie w korpusie gniazda podwójnego utrzymuje przewody z dala od łapek, eliminując ryzyko ich przycięcia. Przewody po podłączeniu chowają się w zagłębieniu, nie odkształcają się i nie wychodzą na bok, dzięki czemu montaż gniazd z serii SIMON 10 jest niezwykle prosty i bezpieczny.W naszej ofercie znajdziesz całą gamę osprzętu elektronistalacyjnego SIMON-KONTAKT w różnych seriach i wariantach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną paletą produktów w naszym sklepie internetowym.