Lampy sufitowe stały się jednym z ważniejszych elementów wyposażenia wnętrza. Ciekawe formy, kształty i struktury wykonania a także dobór odpowiedniej barwy światła są w stanie ożywić nawet najbardziej ponure wnętrza, a nawet nadać im drugie, nowe życie.

Sklep internetowy interblue oferuje szeroką gamę produktów marki IDEUS, wśród których nie mogło również zabraknąć lamp sufitowych

Większość z lamp sufitowych marki ideus posiada wymienne źródło światła. Niewątpliwie jest to świetne rozwiązanie, gdyż każdy samodzielnie, adekwatnie do własnych upodobań jest w stanie wybrać barwę odpowiednią dla siebie a co najważniejsze do charakteru wykonania i wyposażenia własnego wnętrza. Rodzaj emitowanego światła, a mówiąc rodzaj mam na myśli barwę oraz moc, mają ogromne znaczenie dla samopoczucia osób przebywających w danym pomieszczeniu. Nie może być ona, ani za mocna, ani za słaba, gdyż nieodpowiednie światło męczy wzrok, powoduje senność i odbiera chęci do działania.

Doskonałe lampy nad stół

Lampy sufitowe marki ideus to oprawy oświetleniowe w większości o prostych formach. Każda z lamp posiada regulowany przewód dzięki czemu świetnie dopasowuje się do wnętrz o różnych wysokościach. Klasyczne kształty oraz neutralna kolorystyka sprawiają, że są to idealne lampy nad stół do jadalni, kuchni a nawet salonu. Miejsca przeznaczenia wiszących lamp ideus mogą być wykonane w przeróżnych stylach, gdyż prostota formy, estetyka wykonania z dbałością o najmniejsze szczegóły oraz dobór najlepszej klasy materiałów gwarantują doskonałe efekty zarówno wizualne jak również i funkcjonalne na długie lata. Klasyka nigdy nie traci na atrakcyjności, zawsze jest modna i nie wymaga tak częstych zmian jak w przypadku fikuśnych 1- sezonowych opraw świetlnych.

Ten sam kształt - odmienny kolor, odmienny styl

Lampy sufitowe WESPA pomimo tego iż posiadają ten sam kształt w postaci prostej, podłużnej tuby to występują w trzech różnych kolorach, białym, czarnym oraz srebrnym. Pomimo tego iż różni ich zaledwie barwa wykonania to można rzec ,że aż. Każda z lamp sufitowych WESPA niesie za sobą inne dopełnienie estetyczne wnętrza. Czarna lampa wisząca najlepiej wpasuje się w nowoczesną, męską przestrzeń wykonaną w surowym, industrialnym stylu. Ta sama lampa tyle że w kolorze biały to natomiast świetne rozwiązanie pasujące już do większości aranżacji, gdyż delikatny, biały kolor lampy sufitowej nie będzie wybijał się tak mocno, jak wcześniej wspomniana czarna tuba. Srebro poprzez sam kolor niesie za sobą nutkę elegancji. Jasna sprawa, że nie będzie to styl pałacowy czy glamour ale srebrna lampa sufitowa IDEUS wkomponowana w nowoczesną przestrzeń doda jej szyku i elegancji.