Wielkimi krokami zbliża się dzień dziecka, z tek okazji mamy kilka pomysłów jak wywołać na twarzy dziecka uśmiech. Oryginalnym, przyjemnym, a jednocześnie funkcjonalnym prezentem będzie podarowanie lampek nocnych w postaci zwierzątek lub wiszącego oświetlenia z obrazkami z bajek oraz dla nieco starszych dzieci designerskie lampki biurkowe. Zazwyczaj maluch spędzają czas na zabawie w swoich pokojach, dlatego wybór oświetlenia jako prezent, będzie dobrym pomysł, gdyż pobudzi wyobraźnie i zapewni komfort podczas codziennych czynności. Producenci tacy jak: EKO-LIGHTIDEUS czy CANDELUX, oferują szeroki wybór lamp dedykowanych do pokoju dziecięcego. 

Kinkiety w oryginalnych kształtach 

Pierwszą propozycją są nietuzinkowe lampy ścienne, które posiadają w zestawie naklejki przedstawiające zwierzęta lub różne postacie np. z bajek. Ten rodzaj oświetlenia jest dedykowany dla najmłodszych, naklejki sprawiają, że będzie świetna zabawa podczas montowania. Są modele, które zasilanie są bateryjnie, dlatego zapewniają bezpieczeństwo i mogą świeci całą noc. Dla nieco starszych dzieci możemy wybrać kinkiet z półką, niezajmujące dużo miejsca. Sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie oraz miejsce na zabawki lub nawet kosmetyki dla młodzieży. W naszej ofercie znajdziemy także lampy ścienne o oryginalnych kształtach, dla miłośników zwierząt, sportu i gwiazd. 

Lampki nocne w kształcie zwierząt 

Dla dzieci bojących się ciemności mamy świetne rozwiązanie w postaci lampek nocnych na baterię w różnych słodkich kształtach zwierząt i nie tylko. Niektóre modele zasilane są bateryjnie, dlatego zapewniają bezpieczeństwo ale również będzie aranżacją dekoracyjną podczas zabawy dziecka. Ten rodzaj prezentu na dzień dziecka jest z pewnością oryginalny i przyniesie ulgę również rodzicom. 

Designerskie lampki biurkowe dla młodzieży 

Możemy umilić czas starszych dzieci podczas nauki podarowując im, lampki biurkowe z różnymi funkcjami. Polecamy szczególnie te z ładowarką do smartphone oraz z możliwością połącznia się z bluetooth - na pewno stanie się to nieoderwanym elementem podczas wykonywania prac domowych. W ofercie znajdują się również takie z wyświetlaczem godziny, daty i pogody oraz ustawieniem barwy światła i mocy świecenia. Również dobrym pomysłem będą klasyczne lampy stołowe, które dedykowane są dla osób lubiących eksperymentować z dekoracjami w pokoju i interesujących się wystrojami wnętrz. 

Lampy wiszące z postaciami z bajek 

Oświetlenie wiszące lub ścienne z postaciami z bajek będą pierwszym elementem rzucającym się w oczy podczas przekroczenia progu dziecięcego. Producent EKO-LIGHT, stworzy serię oświetlenie inspirowaną bajkami z serii MINIMINI, dedykowaną miłośnikom bajek w tematyce bardziej zwierzęcej. Jeżeli szukamy jednak czegoś bardziej klasycznego, również mamy kilka propozycji. W tym przypadki polecamy lampy udekorowane delikatnymi elementami świecącymi i typowo dziecięcymi. 

Świecące breloki 

Breloki z wbudowanym źródłem światła dedykowane są do każdej grupy wiekowej. Ten produkt jest przydatny szczególnie przy otwieraniu drzwi w ciemnościach, dlatego nadaje się dla dorosłych osób. Również jest to ulubiona zabawka dziecięca - świecenie w różne miejsca. Będzie to klasyczny lecz przydatny prezent dla każdego.