Podczas pracy, jednym z najpotrzebniejszych elementów jest światło. Wiadomo, że światło naturalne jest najbardziej pożądanym i najbezpieczniejszym oświetleniem, jednak nie zawsze mamy do niego wystarczający dostęp. W tym przypadku przychodzą nam z pomocą żarówki TRUE LOW, które został wykonane tak aby nie męczyły naszego wzroku, dzięki czemu jesteśmy bardziej skupieni, produktywni oraz wpadamy na lepsze pomysły. Marka EMOS, posiada szeroki wybór tego typu żarówek. 

Czy barwa światła ma znaczenie?

Jak już wiadomo neutralne światło jest niezawodne w każdym przypadku, jednak może być często mało dostępne. W żarówkach mamy do wyboru 3 rodzaje barwy światła: Ciepłą, neutralną i zimną. Najlepszą opcją będzie dobranie żarówek odpowiednio do czynności które wykonujemy. Jeżeli mamy wyznaczone miejsce na odpoczynek, najlepszą opcją będą żarówki o barwie ciepłej (ok. 3000K). Natomiast przy biurku sprawdzi się barwa zimna (ok.6000K), która sprawia, że łatwiej nam się skupić. Ostatnia barwa, czyli neutralna jest najbardziej zbliżona do barwy naturalne (ok.4000K), dlatego polecane jest zmontowanie takiej żarówki jako główne oświetlenie pomieszczenia. 

Żarówki TRUE LOW chroniące nasz wzrok 

Żarówki TRUE LOW to źródło światła wykonane specjalnie, tak aby zadbały o nasze zdrowie. Charakterystycznym elementem jest specjalny układ Bridgelux Thrive, który minimalizuje emitowanie niebieskiego światła. Bardziej przybliżając: te modele żarówek, przyczyniaj się do stabilizacji biorytmu człowieka, naturalnie i bez zniekształceń kolorów. W naszej ofercie znajdziemy żarówki TRUE LOW o różnej brawie światła, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać barwę do otoczenia. Kolejnym plusem tego źródła światła jest energooszczędność, bowiem żarówki TRUE LOW są LED-owe, pobierają zaledwie około 5W. Zdecydowanie polecamy ten model ze względu na zdrowie i osoczność. 

Gdzie najlepiej zamontować żarówki TRUE LOW

Dobranie odpowiedniego oświetlania jest bardzo ważne bowiem już od narodzin. Udowodnione jest, że światło może wpływać na nasze samopoczucie, kreatywność oraz skupienie podczas pracy. Dlatego żarówki TRUE LOW, szczególnie sprawdzą się pokoju dziecięcego, biura, kuchni i wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża wydajność pracy, zdolność szybkiego reagowania, uczenia się i rozumienia. Dlatego szczególnie w lampkach biurkowych, nocnych czy kinkietach, będzie świetnie to źródło światła się sprawdzało. 

Dlaczego żarówki TRUE LOW

Zmniejszenie ilości składników niebieskich i zielonych pozytywnie wpływa na produkcję serotoniny, czyli hormonu szczęścia, który wpływa na nasze myślenie, kreatywność, wydajność i zdolność koncentracja. Funkcja Flicker-free minimalizuje migotanie, zapewniając komfort dla wzroku. Wszystko, co oświetlają żarówki LED TRUE LIGHT, będzie widoczne w realistycznych kolorach i bez żadnych zniekształceń, dzięki wysokiemu współczynnikowi oddawania barw CRI>94, które posiadają te nowoczesne i zdrowe żarówki.