Co charakteryzuje styl industrial? Najbardziej rozpoznawalną cechą są surowe elementy drewna lub metalu, przestrzenność oraz stonowane kolory, takie jak biel, szarość i beż, czasem też czerń i brąz. Najbardziej popularnym w stylu industrialnym elementem i najważniejszym są dodatki w formie oświetlenia, które zawsze prezentują się oryginalnie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm. Znani producenci tak jak: CANDELLUX, POLUX, lub VOLTENO posiadają szeroki wybór lamp w nowoczesnym, surowym industrialnym stylu. 

Lampy z metalowym lub drucianym kloszem to kwintesencja stylu industrialnego

Od kilku sezonów na salonach króluje styl industrialny, w naszym sklepie oferujemy duży wybór lamp, które wkomponują się w pomieszczenia o różnej przestrzeni i zadowolą wymagających klientów. Dobrym wyborem do surowych i stonowanych wnętrz będą lampy, które są zawieszone na widocznych kablach oraz odsłoniętą, zwyczajną żarówką lub zakryte są kloszami o minimalistyczny sposobie wykonania. 

Oświetlenie Industrial w każdym wnętrzu 

Mimo że styl industrialny lubi duże, przestrzenne pomieszczenia z powodzeniem możemy wprowadzić elementy dekoracyjne nawet do małego mieszkania. W tej kwestii ważny jest dobór odpowiedniej wielkości i spójności kolorystycznej. Dobrze dobrane lampy nie tylko wpłyną na wygląd ale także świetnie oświetlą wymagające wnętrza. Najlepszym sposobem na zastosowanie lamp w stylu industrialnym w małych pomieszczeniach będą te z drucianymi kloszami lub zawieszone na surowym sznurkuodsłoniętą żarówką, które posiadają funkcję regulowania wysokość.

 

Oprawy oświetleniowe Industrialne nie tylko jako ozdobny dodatek

Ze względu na odsłonięte żarówki zapewnią idealne oświetlenie nawet w wymagających, niskich pomieszczeniach. Często lampy są z wymiennym źródłem światła, dzięki czemu możemy dobrać indywidulanie kształt żarówki, barwę światła oraz moc. Producenci tacy jak: Candellux, Polux lub Volteno oferują zróżnicowany i duży wybór, z pewnością dobierzemy lampy do każdego pomieszczenia zaczynając od kuchni, salonu i sypialni a kończąc na wnętrzach biurowych czy barowych.