Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki EMOS

Czeska firma EMOS to znany i ceniony na europejskim rynku producent różnego rodzaju artykułów elektrycznych. EMOS pod własną marką wytwarza około 2 300 różnych pozycji. W bazie produktów znaleźć można zróżnicowany asortyment, od źródeł światła, poprzez latarki, przedłużacze, stacje pogodowe, oświetlenie choinkowe, baterie czy akcesoria i osprzęt służący do monitoringu. Cześć produktów wysyłana na polski rynek sygnowana jest nazwą RAVER. Bogata gama żarówek w technologii LED oraz żarówek halogenowych to produkty gwarantujące niskie zużycie energii oraz kształty dopasowane do wielu różnych przestrzeni i zastosowań. Inne oferowane przez EMOS źródła oświetleniowe to standardowe oprawy LED, ale i takie z dodatkowymi przydatnymi funkcjami np. lampki nocne do gniazdka, oprawy z czujnikami ruchu czy dekoracyjne panele ledowe lub pyłoszczelne oprawy przemysłowe do zastosowania w pomieszczeniach o trudnych warunkach.

Świąteczne oświetlenie, domofony i zegarki- EMOS

Istotną pozycją w katalogu towarów EMOS jest oświetlenie świąteczne. Wśród tej podgrupy znajdziemy tradycyjne wielokolorowe lampki choinkowe w postaci prostych sznurów świetlnych, łańcuchy w kształcie sopli lub komplety z zimną lub ciepłą białą barwą punktów świetlnych. Różne długości i kształty światełek idealnie wkomponują się do bożonarodzeniowych dekoracji, stanowiących wewnętrzne lub zewnętrzne oświetlenie świąteczne. Dla miłośników niesztampowych rozwiązań EMOS wprowadza na rynek oświetlenie w kształcie ozdób świątecznych ( gwiazdek, reniferów, kuli ) oraz urocze świeczniki czy lampiony, które pozwalają cieszyć się aurą świąt przez długi czas. EMOS sprzedaje także lampki biurkowe w ciekawych nowoczesnych kolorach i formach oraz naświetlacze LED, które są doskonałym źródłem światła w domu, garażu, warsztacie czy podczas podróży wakacyjnej. Dodatkowo wśród asortymentu tego producenta znaleźć możemy szereg sprzętów elektronicznych, które ułatwią nam codzienne funkcjonowanie, takich jak np. domofony, zegarki, przewody czy ładowarki. Termometry cyfrowe na okno z przydatnymi funkcjami, takimi jak kalendarz czy zegar z budzikiem, dzięki pomiarom temperatury i wilgotności stają się małą stacją pogodową, którą możemy mieć u siebie w domu. Bogate doświadczenie firmy oraz szeroka kadra managerów i techników, z własnym laboratorium badawczym świadczą o wysokiej jakości i fachowości produktów marki EMOS. Dodatkowa firmę wyróżnia wysoka odpowiedzialność społeczna, przejawiająca się troską o środowisko naturalne.