Dekoracje świąteczne są zdecydowanie niezastąpionym elementem świąt, które wprowadzają ten wyjątkowy, długo wyczekiwany magiczny klimat. Aby ten okres był niezapomniany, nie trzeba wkładać dużo pracy w przygotowania. Na rynku mamy mnóstwo dekoracji świątecznych, zaczynając od światełek, figurek i kończąc na stroikach, które wymagają jedynie ustawienia w danym miejscu. Mimo że, są odmienne gusta w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Głównym i popularnym producentem dekoracji świątecznych jest makra EMOS, która posiada szeroki wybór Bożonarodzeniowych świecących dekoracji LED. 

Tradycyjne światełka choinkowe 

Choinka jest z pewnością najważniejszą dekoracją świąteczną, która niesie nie tylko tradycję ale również bez niej nie poczujemy tego wyjątkowego klimatu. Elementem wprowadzającym w stan melancholii i tradycji są światełka. Na ten moment mamy do wyboru łańcuchy choinkowe o różnej długości, barwie świecenia oraz z funkcją łączenia z innymi światełkami. Przy wyborze oświetlenia choinkowego warto zwrócić uwagę na barwę jaką świecą, możemy dobrać taki kolor aby komponował się z innymi ozdobami umieszczonymi na choince, oraz czy posiadają TIMER-er, który poprawi komfort użytkowania i zadba o bezpieczeństwo. 

Minimalistyczne świecące dekorację świąteczne

Coraz bardziej na popularności zyskają druciki świecące oraz dekoracyjne łańcuszki - jeżyki i frędzle. Jest to minimalistyczny zamiennik lub bardziej dodatkowa ozdoba choinkowa, nadająca się również do udekorowanie stroików oraz wielu innych obiektów. Zazwyczaj tego typu ozdoba świąteczna wykonana jest z metalu i posiada wbudowane diody LED, które dają słabe lecz klimatyczne światło. Łańcuszki i druciki LED działają na takiej samej zasadzie co tradycyjne światełka choinkowe. Mogą być zasilane bateryjne lub sieciowo oraz występują w różnych długościach oraz barwie świecenia. 

Dekorację ogrodowe LED

Świecące dekorację do ogrodu to zabawna a jednocześnie wyjątkowa alternatywa do podkreślenia klimatu Bożonarodzeniowego. Cieszące się coraz większym uznaniem ozdoby ogrodowe, możemy spotkać w wersji dmuchanej lub wykonanych z metalu. Na ryku dostępne są figurki w wielu kształtach i rozmiarach. Tego typu oświetlenie jest łatwe w montażu, wymaga jedynie rozłożenia i podłączenia zazwyczaj sieciowego. W naszej ofercie posiadamy figurki w kształcie np. renifera, bałwana, Mikołaja i wielu innych postacie. 

Girlandy LED oraz świecące stroiki

Choinka nie musi być jedyną dekoracją świąteczną, mamy mnóstwo propozycji w postaci girland świecących, stroików o wbudowanym źródle światła. Tego typu oświetlenie dekoracyjne możemy zamontować w każdym pomieszczeniu. Jest to świetna propozycja do wnętrz o ograniczonej powierzchni oraz do pokoju młodzieżowego, gdzie niekoniecznie jest preferowana tradycyjna choinka. Na drzwi polecamy zamontować wianki, które posiadają świecące diody LED, jest to również popularna dekoracja świąteczna, tak jak choinki. 

Dekoracje stołowe LED

W naszej ofercie dostępne są bezpieczne oświetlenie LED, w kształcie świeczek, które są zamiennikami tradycyjnych woskowych świeczek. Zasilane zostały bateryjnie, a nawet niektóre modele są sterowane pilotem za pomocą którego możemy włączyć lub wyłączyć przedmiot. Tego typu dekoracje świąteczne nadadzą się do ozdoby stołu przy kolacji wigilijnej oraz do umieszczenia np. w stroikach.