Osprzęt elektroinstalacyjny to istotny element podczas wykańczania wnętrz. Jeżeli wolisz nowoczesne wykończenia, zamiast tradycyjnych to jest na to sposób. Włączniki w stylu amerykańskim stworzone zostały z myślą właśnie o takich osobach. Ich nowoczesne i nietypowe wzornictwo każdemu wpadnie w gust. Łączniki amerykańskie dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, co sprawia, że z łatwością dopasujesz je do aranżacji swojego wnętrza. Włączniki serii DECO firmy KARLIK sprzedawane są bez ramek instalacyjnych w zestawie, dzięki czemu możesz samodzielnie stworzyć dowolną kompozycję. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również tradycyjne gniazda czy włączniki pochodzące od znanych producentów: KARLIK, OSPEL czy Kontakt-Simon. 

Rodzaje wyłączników amerykańskich

Włączniki w stylu amerykańskim, tak jak te tradycyjne dostępne są w różnych wersjach i różnią się między sobą zastosowaniem. Oferujemy zwykłe włączniki amerykańskie światła z pojedynczym, jak i podwójnym klawiszem. Dostępne są również łączniki krzyżowe (posiadające piktogram charakterystyczny dla włączników krzyżowych), schodowe pojedyncze i podwójne (piktogram schodów), dzwonkowe (piktogram dzwonka), w stylu światło zwierne (z piktogramem żarówki), dwubiegunowe oraz żaluzjowe. Włączniki amerykańskie charakteryzują się nowoczesnym oraz ciekawym wzornictwem i wyposażone są w nietypowy klawisz, co je wyróżnia. Poprzez ich ciekawy styl, będą służyć również jako dekoracja.

Dostępna kolorystyka włączników amerykańskich

Dużą zaletą łączników w stylu amerykańskim jest właśnie szeroki wybór pod względem kolorystycznym. Do wyboru mamy tradycyjne kolory, które współgrają z każdą aranżacją pomieszczenia, jak również te bardziej wyszukane. Włączniki w kolorze białym, beżowym, jak również czarnym znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu i zostały stworzone dla wielbicieli tradycyjnych barw. Natomiast dla osób preferujących inny styl oferujemy włączniki amerykańskie w kolorze: srebrny metalik, złoty metalik, brązowy metalik, grafitowy, szary mat, grafitowy mat oraz złoty. Bogata gama kolorystyczna produktów firmy KARLIK sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Włączniki amerykańskie z podświetleniem

W ofercie firmy KARLIK dostępne są łączniki z podświetleniem. W tym celu należy dokupić osobno moduł podświetlający, jednak nie można go zastosować we wszystkich łącznikach. Wyjątkiem są włączniki żaluzjowe, podwójne schodowe oraz łączniki jednobiegunowe ze schodowym z osobnym zasilaniem. Moduły podświetlające występują w rożnych barwach: niebieski, czerwony, zielony, biały (żarowy/LED) i są oznaczone rożnymi symbolami tj.: L-1, L-2, 2L-2, 3L-2, 17L-2. Włączniki amerykańskie nie występują w wersji hermetycznej IP44- nie ma możliwości zastosowania w nich uszczelniacza.

Zalety włączników w stylu amerykańskim: 

  • Szeroki wybór pod względem kolorystycznym
  • Nietypowe, nowoczesne wzornictwo
  • Mozliwość zastosowania modułów podświetlających w różnych kolorach
  • Możliwość samodzielnego dobrania ramki i stworzenia własnej kompozycji
  • Wydłużona gwarancja producenta