Lato zbliża się wielkimi krokami, a więc to najwyższy czas, aby pomyśleć o zakupie wentylatora odpowiedniego do naszych potrzeb. W naszym sklepie internetowym Interblue oferujemy szeroki wybór wentylatorów podłogowych dostępnych od ręki oraz na zamówienie. Oferujemy również różne wentylatory biurkowe, które także znajdą zastosowanie w wielu miejscach, nie tylko w domach. Na naszej stronie internetowej znajdziecie wentylatory podłogowe w różnych rozmiarach, o ciekawym wyglądzie oraz innych kolorach, które pochodzą od znanych i cieszących się dużym zainteresowaniem producentów. 

Rodzaje wentylatorów podłogowych VOLTENO

VOLTENO to doskonały oraz znany nam wszystkim producent energooszczędnych oraz funkcjonalnych produktów elektrycznych. VOLTENO w swoim asortymencie posiada wiele produktów z kategorii oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania. W naszym sklepie posiadamy duży wybór produktów firmy VOLTENO na każdą porę roku m .in. wentylatory podłogowe. Stojące wiatraki są dostosowane do każdej płci oraz wieku, ponieważ posiadają różną moc, kolor, funkcje oraz wielkość. Oferujemy wiatraki podłogowe m.in. w kolorze różowym, niebieskim, czarnym czy białym.

W jakim miejscu umieścić wentylator kolumnowy?

Wentylatory kolumnowe posiadają oryginalny kształt, jednak nie kazdy wie, gdzie będzie się dobrze prezentował. Wiatraki w kształcie kolumny to doskonałe rozwiązanie do biura czy salonu. Wentylatory kolumnowe są ciche, a także wydajne, w sam raz na upalne dni. Kolumnowe wentylatory posiadają kilka śmigieł, umieszczonych na pionowej osi. Niewielkie rozmiary wentylatora sprawią, że nie zajmie on dużo miejsca i będzie wyglądał estetycznie. Taki wentylator doskonale sprawdzi się w biurze, ponieważ może służyć nawet kilku osobom znajdującym się w danym pomieszczeniu. 

Jaki wentylator podłogowy wybrać do domu?

W okresie lata w każdym domu wentylator znajdzie zastosowanie. Potrzebujemy wtedy troche chłodu, co da nam wentylator podłogowy. Doskonałym rozwiązaniem w domu będzie wentylator podłogowy, który posiada 3-stopniową regulację prędkości nawiewu. Tego typu wentylatory znajdziecie na stronie naszego sklepu, które dostępne są w różnych kolorach. Oferujemy również wentylatory podłogowe z pilotem w atrakcyjnych cenach i w różnych wariantach kolorystycznych.