TUYAsmart- co to takiego?

TUYAsmart to aplikacja pobierana na smartfona, dostępna w platformie Android (sklep Google Play), jak również Apple iOS (App Store). Służy ona do sterowania urządzeniami poprzez domową sieć Wi-Fi. Za pomocą aplikacji TUYAsmart możesz sterować z dowolnego miejsca oświetleniem, pod warunkiem, że dane urządzenie i nasz telefon posiadają dostęp do internetu. W asortymencie naszego sklepu znajdują się żarówki led, gniazda czy włączniki zdalnie sterowane marki POLUX.

Energooszczędne żarówki led sterowane smarfonem

Zastosowanie technologii led zyskało bardzo dużą popularność, ale sterowanie telefonem to jest coś. Pobierając aplikację TUYAsmart możesz zmienić barwę światła, jasność, czy ustawić automatyczne włączanie i wyłączanie. Żarówki led sterowane przez wifi znajdą zastosowanie w każdym domu i zdecydowanie zapewnią Ci komfort. Dostępne są również dekoracyjne żarówki z filamentem, które świetnie spiszą się w lampach z widocznym źródłem światła. 

Czy warto zastosować żarówkę sterowaną telefonem?

Jeżeli jesteś zwolennikiem nowoczesnych technologii to jak najbardziej warto. Żarówka led pobiera znacznie mniej prądu, jest długotrwała i wydajna, a możliwość sterowania za pomocą smartfona to kolejny atut tego źródła światła. Dzięki zainstalowanej aplikacji TUYAsmart możesz dopasować jasność światła do własnych potrzeb i danej sytuacji.

Gniazda i włączniki na aplikację TUYAsmart

W asortymencie zdalnie sterowanych produktów dostępne są nie tylko żarówki led, ale również nowoczesne włączniki sterowane telefonem. Są to dotykowe przyciski w wersji pojedynczej, jak i podwójnej, którymi możesz sterować z dowolnego miejsca po pobraniu darmowej aplikacji TUYAsmart, pod warunkiem, że znajdują się one w zasięgu bezprzewodowej sieci wifi. Jeśli nudzą Cię stanardowe rozwiązania to właśnie seria TUYAsmart jest dla Ciebie. Na stronie naszego e-sklepu znajdziesz gniazdo oraz włącznik pojedynczy, jak i podwójny, które ze względu na swój wygląd świetnie zaprezentują się w nowoczesnych aranżacjach.

Nowoczesny plafon sterowany pilotem lub telefonem

A może by tak wymienić stary plafon na oświetlenie nowszej technologi? Za pomocą lamp sterowanych pilotem możesz zmienić barwę czy jasność światła nie wstając z łóżka. Dodatkowo pobierając aplikację TUYAsmart na system Android czy Apple iOS możesz sterować telefonem z dowolnego miejsca, jeżeli oba urządzenia posiadają dostęp do internetu. Za pomocą smartfona możesz również ustawić czas wyłączenia się plafoniery led.

Zalety urządzeń sterowanych aplikacją TUYAsmart:

  • komfort i wygoda
  • możliwość pobrania aplikacji na system Android i Apple iOS za free
  • możliwość zmiany barwy światła czy jasności za pomocą telefonu
  • sterowanie z dowolnego miejsca
  • atrakcyjna cena
  • gwarancja producenta