Święta coraz bliżej, jedną z najlepszych tradycji tego wydarzenia, jest obdarowywanie prezentami bliskie nam osoby. Oddalając się od tradycyjnych prezentów, typu skarpetki czy perfumy, modnym pomysłem będą urządzenia elektryczne lub praktyczne gadżety, które przydadzą się w codziennych czynnościach. Poniżej przedstawimy kilka przydatnych i oryginalnych propozycji. 

Lampki biurkowe oraz nocne

Oświetlenie stołowe, czyli lampki nocne i burkowe, będą funkcjonalną propozycją na prezent. Lampki biurkowe, możemy dedykować jako prezent dla młodzieży, ponieważ jest to niezastąpiony element podczas nauki. W ofercie posiadamy lampki wyposażone w różne funkcję oraz o oryginalnych kształtach, które zadowolą wymagające gusta. Dla dzieci proponujemy wybrać lampki nocne w kształcie zwierząt lub postaci z bajek, które spowodują uśmiech na twarzach dzieci. A dla dorosłych możemy wybrać lampy stołowe np. w stylu glamour, które rozświetlą oraz udekorują wnętrze. 

Stacje pogodowe 

Stacja meteorologiczna, znajduje się niemal w każdym domu. Na rynku możemy znaleźć stacje pogodowe z projektorami, bezprzewodowe lub o dokładnym stanie pogodowym i o wielu różnych funkcjach. Ta propozycja zalicza się do elektronicznych gadżetów i jest to z pewnością oryginalny przedmiot na prezent, dedykowany nie tylko dla specjalistów pogodowych ale również dla amatorów. Wybierając stacje pogodową z designerskimi funkcjami, zaskoczymy obdarowywaną osobę. 

Taśmy LED 

Taśmy LED, to jest hit sezonu. Znajdują zastosowanie w wielu miejscach, nie tylko w pomieszczaniach. Jest to propozycja oświetleniowa, dedykowana do pokoju młodzieżowego, która staje się jednym z najpopularniejszych dekoracji pomieszczeń. Aby stało się to oryginalnym pomysłem, polecamy wybrać te z funkcją muzyczną sterowania smartfonem lub z możliwością wybrania barwy świecenia. Znajdziemy również wodoodporne modele oraz sterowane na pilota. 

Odświeżacze i nawilżacze powietrza 

Nawilżacze i oczyszczacze powietrza to przedmioty, które mają zadbać o nasze zdrowie. Ta propozycja dedykowana jest dla osób starszych. Tego typu urządzenia oczyszczą pomieszczenie z toksyn oraz nawilża dany obiekt. Do nawilżaczy możemy dokupić olejki, które spowodują działanie lecznicze lub wyeliminują nieprzyjemne zapachy. To urządzenie jest szczególnie przydatne i polecane przez specjalistów, właśnie w okresie zimowym, gdzie poziom smogu jest największy. 

Inteligentny dom

Cos dla majsterkowiczów i Pań domu, czyli pomysł na prezent w serii inteligentny dom, mamy na myśli przedmioty takie jak: Gniazda zdalne sterowane na pilota, które pozwala na bezprzewodowe włączenie i wyłączenie gniazda lub z funkcją gdzie możemy podłączyć lampkę i regulować natężenie światła. Do tej kategorii możemy zaliczyć również wagi kuchenne, które znajdują zastosowanie w każdej kuchni.