Stosowanie oświetlenia ogrodowego niesie za sobą masę zalet. Oprócz tego, iż zwiększa widoczność podwórza, stanowi również doskonałą formę bezpieczeństwa posesji oraz idealną dekorację ogrodu.

Dekoracyjne oświetlenie ogrodowe

Chcąc stworzyć oryginalny i niespotykany ogród jak z bajki doskonałym i niedrogim sposobem będzie zastosowanie ozdobnego oświetlenia ogrodowego w przeróżnych kolorowych kształtach. Fantastyczne postaci krasnoludków w formie oświetlenia solarnego, wielobarwne żabki oraz magiczne tulipanki odmienią całą przestrzeń i sprawą, że poczujesz się jak na innej, nieziemskiej planecie. Doskonałym uzupełnieniem całości mogą być lampiony solarne oraz kule ogrodowe RGB zasilane za pomocą energii słonecznej. Wygodna obsługa za pomocą pilota pozwala na zdalną zmianę oddawanej barwy spośród całej gamy kolorów. Dodatkowym atutem większości bajkowych form oświetlenia występujących w naszym sklepie jest sposób ich zasilania. Energia słoneczna padając na panel solarny zasila go, czego efektem jest praca oświetlenia w postaci emitowania światła do otoczenia. Oprócz tego, iż jest to energooszczędne rozwiązanie przyjazne dla naszego portfela to również stanowi doskonałą prostą formę dbałości o środowisko naturalne.

Oświetlenie ogrodowe - ponadczasowa klasyka

Zwolennikom nieco bardziej klasycznych dekoracji dedykowane są proste lampy ogrodowe, elegancje w formie oraz uniwersalne jeśli chodzi o kolorystykę. Oświetlenie tego rodzaju doskonale nada się do oświetlenie przydomowej ścieżki, podkreślenie walorów estetycznych ogródka bądź zwiększenie widoczności całego obiektu. Ze względu na uniwersalny charakter doskonale sprawdzą się w każdym otoczeniu bez względu na styl oraz charakter wykonania. To ponadczasowe oświetlenie ogrodowe, które nie wymaga corocznej wymiany w celu podążania za modą. Jest piękne teraz i będzie jeszcze przez długi czas. Ekonomiczne walory oświetlenia dotyczą nie tylko funkcjonalności na długie lata ale również niskiego poboru mocy przy doskonałej widoczności oddawanej barwy. Stawiając na klasykę masz pewność i gwarancję, że twoje pieniądze nie poszły w błoto a zakupiony produkt posłuży ci na lata.

Oświetlony = bezpieczny 

Oświetlenie ogrodowe oprócz doskonałych walorów estetycznych niesie za sobą również bezpieczeństwo. Te niepozorne punkty świetlne mogą w skuteczny sposób wystraszyć niechcianego gościa. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu naświetlacze led zapalają się tuż po wyczuciu kroków w przeciągu kilku metrów. Ta niepozorna, prosta forma zwiększenia bezpieczeństwa naprawdę działa.

Częstym problemem jeśli chodzi zwiększenie widoczności jest również dostrzegalność numeru domu. Zapraszając nowych gości, zamawiając coś przez internet, czy nawet zwykły dowóz pizzy przysparza nam nie lada kłopotów. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są lampy solarne z podświetlanym numerem led. Dzięki wbudowanym panelom solarnym numer samoistnie zapala się tuż po zapadnięciu zmroku.