Oświetlenie łazienkowe odgrywa bardzo ważną rolę podczas wykonywania codziennych czynności. Makijaż, golenie… to rutyna wymagająca precyzyjnego źródła światła aby efekt był zadowalający. Idealnym sposobem na stworzenie kącika pod codzienną toaletę będzie zamontowanie kinkietu nad lustrem bądź kinkietów po obu stronach zwierciadła. Ze względu na to iż dostępność na rynku jest ogromna każdy może dobrać coś odpowiedniego dla siebie. 

W ofercie interblue znajdziesz oprawy ścienno-sufitowe przystosowane zarówno do montażu na ścianie jak również suficie, pojedyncze, podwójne, potrójne, różne ze względu na kształt, materiał oraz inne parametry techniczne składające się na efektywność oświetlenia

Kinkiety marki IDEUS - wysoka jakość i estetyka!

Jednym z czołowych producentów opraw ścienno-sufitowych odnajdujących swoje zastosowanie na rynku polskim jest firma IDEUS. Marka w swojej twórczości stawia nie tylko na piękny, estetyczny wygląd ale również, a może nawet i przede wszystkim jakość i funkcjonalność. Wykonanie z doskonałej jakości materiałów, stali nierdzewnej, szkła, znajduje swoje odbicie w długotrwałej żywotności sięgającej tysięcy godzin oraz sposobie prezentacji. Z tą marką możesz stworzyć łazienkę zarówno w klasycznym, nowoczesnym stylu jak również dostojnym, glamour a to wszystko w przystępnych cenach. Większość z oferowanych opraw ścienno-sufitowych występuje w różnych krotnościach dlatego też w prosty sposób możemy otrzymać spójne, przy czym nie banalne oświetlenie w całym wnętrzu zapewniając doskonałą widoczność oraz nastrojowy klimat.  

Oprawy z wymiennym źródłem światła

Brak źródła światła w zestawie niesie za sobą liczne plusy. Jednym z nich jest fakt iż każdy klient samodzielnie może dobrać barwę oraz moc żarówki adekwatnie do stylu oraz pożądanego charakteru wykończenia wnętrza. Kolejnym atutem jest fakt iż przy wyborze lamp z wymiennym źródłem światła swoją uwagę możemy skupić jedynie na estetyce klosza, nie przejmując się faktem, iż emitująca barwa totalnie odbiega od zamierzanego efektu. Takie rozwiązanie to również liczne walory ekonomiczne. W przypadku  zaprzestania działania wystarczy wymienić jedynie źródło światła, którego koszty znacznie odbiegają od ceny całego kinkietu. Ponad to samodzielny dobór żarówek przyczyni się do kosztów związanych z użytkowaniem. Stawiając na energooszczędne źródło światła efektywność oświetlenia wzrasta natomiast koszty eksploatacji w znacznym stopniu maleją. 

Większość z oferowanych kinkietów posiada możliwość regulacji kierunku świecenia. Tym sposobem zależnie od aktualnie wykonywanych czynności możemy zmieniać miejsce padania światła tworząc klimat i atmosferę sprzyjające naszemu samopoczuciu. W inny sposób skierujemy światło podczas wykonywania codziennego makijażu a w inny podczas chwili relaksu, odprężającej kąpieli. Gra świateł ma również znaczący wpływ na odbiór całej przestrzeni, dlatego też kierując je w różnorodny sposób szybko i sprawnie możemy zmieniać efekty wizualne wnętrza.