Osprzęt elektroinstalacyjny pełni ważną funkcję podczas wykończenia wnętrz. Podczas dobierania gniazd, włączników i innych tego typu produktów szczególną uwagę zwracamy na ich wygląd, a przede wszystkim kolor. Oferujemy osprzęt elektroinstalacyjny pochodzący od cieszących się dużą popularnością producentów jakimi są m.in.: Kontakt-Simon, Ospel oraz Karlik. W asortymencie tych firm dostępne są np. kontakty elektryczne, łączniki oraz ramki instalacyjne w różnych wersjach kolorystycznych. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się osprzęt elektroinstalacyjny w kolorze srebrnym, który może być w różnych odcieniach. Srebrny kolor dostępny jest w różnych seriach danych producentów tj.: Kontakt Simon-Simon 54, Simon Basic; Ospel-AS, IMPRESJA oraz KARLIK-LOGO i FLEXI.

Klasyczne gniazda elektryczne z ramką w komplecie serii FLEXI i LOGO firmy KARLIK

Seria FLEXI firmy KARLIK oferuje osprzęt elektroinstalacyjny, do którego nie ma konieczności kupowania ramek wielokrotnych. Kontakty elektryczne posiadają ramkę w zestawie, na dodatek mechanizmy można łączyć ze sobą w układy wieloramkowe- pionowo jak i poziomo. W tej serii KARLIK uwzględnił różne kolory między innymi właśnie srebrny metaliczny (srebrny metalik), który idealnie zaprezentuje się zarówno w jasnych jak i ciemniejszych wnętrzach. W serii LOGO firmy KARLIK również dostępne są gniazda i włączniki z pojedynczą ramką w zestawie, którą można zamienić na wielokrotną. FLEXI jak i LOGO oferują kolory o tych samych nazwach. 

Gniazda, włączniki i akcesoria firmy Kontakt-Simon serii Simon 54 oraz Basic

Kontakt-Simon to jeden z najbardziej znanych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego. W swoich seriach Simon 54 oraz Simon Basic ma do zaoferowania różnego rodzaju kontakty w kolorze srebrnym. Dużym zainteresowaniem cieszy się seria Simon 54, ktora dzieli się na dwie inne serie: Nature i Premium. Zarówno Simon 54 i Simon Basic w swoim szerokim asortymencie posiadają osprzęt sprzedawany bez ramki w zestawie. Kontakt-Simon w swojej ofercie posiada szeroki wybór srebrnych włączników, kontaktów elektrycznych czy ramek instalacyjnych, które znajdą uznanie nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Srebrny kolor doda klasy i elegancji w każdym pomieszczeniu. Mechanizmy w kolorze srebrnym firmy Kontakt-Simon możesz połączyć z ramką w innej barwie zgodnie ze swoimi upodobaniami. 

Srebrny osprzęt elektroinstalacyjny podtynkowy- OSPEL

OSPEL oferuje różnego rodzaju osprzęt w kolorze srebrnym, który idealnie spisze się w każdej aranżacji pomieszczenia. Seria AS posiada włączniki, gniazdka i ramki w klasycznych oraz eleganckich kształtach. Mechanizmy z ramkami sprzedawane są odzielnie, jednak znajdziesz tu również podwójne gniazda wraz z ramką w zestawie. IMPRESJA to seria nowoczesnych kontaktów, która dzięki bogatej kolorystyce daje wiele możliwości aranżacyjnych we wnętrzach. Srebrny osprzęt elektroinstalacyjny firmy OSPEL w atrakcyjnych cenach to doskonałe rozwiązanie dla osób preferujących nowoczesność, ale również klasykę