Budujesz? Remontujesz? Z pewnością będziesz potrzebować odpowiedniego osprzętu elektroinstalacyjnego, który spełni również funkcję dekoracyjną. Seria Deco Mini to najmniejszy na polskim rynku osprzęt, który doskonale spisze się w nowoczesnych wnętrzach. Bogata kolorystyka  ramek, gniazd oraz włączników pozwoli Ci na tworzenie ciekawych kombinacji.

Rodzaje mechanizmów

W serii Deco Mini dostępne są różne gniazda oraz włączniki w wielu kolorach. W ofercie znajdują się również różnego rodzaju gniazda antenowe, komputerowe czy telefoniczne, które są niezbędne w nowoczesnym budownictwie. Gniazda z uziemieniem czy bez dostępne również w wersji z przesłonami torów prądowych, które chronią dzieci przed włożeniem metalowego przedmiotu do gniazdka elektrycznego. Deco Mini oferuje także włączniki amerykańskie, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest to seria sprzedawana bez ramek, dlatego możesz stworzyć ciekawą kompozycję dopasowując ją do każdej aranżacji pomieszczenia.

 

Bogata kolorystyka ramek i modułów serii Deco Mini 

Karlik w swoim asortymencie posiada różnego rodzaju serie osprzętu elektrycznego- klasyczne, jak i bardziej nowoczesne. W serii Mini dostępne są gniazda, włączniki oraz ramki w różnych wersjach kolorystycznych tak jak: biały, srebrny metalik, grafitowy, czarny mat, szary mat, grafitowy mat oraz złoty. Wybierając moduł możesz dopasować ramkę w innym kolorze, dzięki czemu stworzysz ciekawą stylizację. Za pomocą odpowiedniego modułu podświetlającego możesz stworzyć również wersję mechanizmu z podświetleniem. Dokupując uszczelkę IP44 powstanie wersja hermetyczna.

 

Do czego służy ramka pośrednia?

Ramka pośrednia dołączona jest do każdego elementu osprzętu w kolorze modułu. Ramki pośrednie dostępne są aż w 19 kolorach (w tym 12 kolorów pastelowych). Są one świetnym elementem dekoracyjnym, który możesz w każdej chwili wymienić umieszczając ją pomiędzy modułem, a ramką tworząc oryginalną kombinację. Do zamontowania zaślepki niezbędne jest dokupienie ramki pośredniej. Ramki pośrednie dostępne są w kolorach tj.: biały, srebrny metalik, grafitowy, czarny mat, szary mat, grafitowy mat, złoty, pudrowy róż, liliowy, lawendowy, kanarkowy, orzech ziemny, brzoskwiniowy, miętowy, lodowy błękit, lazurowy, czekoladowy, wrzosowy, szmaragdowy.

Zalety minimalistycznej serii Deco Mini firmy Karlik

  • mały rozmiar ramek i mechanizmów
  • 7 kolorów ramek
  • 7 kolorów mechanizmów
  • 19 kolorów ramek pośrednich
  • solidna konstrukcja mechanizmów
  • możliwość stworzenia wersji hermetycznej oraz z podświetleniem
  • dostępne puszki montażowe natynkowe
  • dostępne gniazda z różnymi funkcjami zapewniającymi komfort i estetykę
  • dostępne włączniki amerykańskie