Firma Spotline została założona w 1991 roku i oferuje wysokiej klasy produkty oświetleniowe. Oprócz niesamowitego designu, podążania zgodnie ze światowymi trendami jest gwarancją jakości i użyteczności na długie lata. Spotline to oświetlenie do domu, firmy oraz licznych budynków użyteczności publicznej. Potwierdzeniem zapewnianej jakości produktów jest nie tylko dane słowo ale również 5 lat gwarancji na większość produktów. Na przestrzeni niespełna 30 lat firma może pochwalić się bazą kilku tysięcy artykułów, z roku na rok zaskakując nas coraz to bardziej nowatorskimi rozwiązaniami. Z bogatego asortymentu każdy jest w stanie wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Spotline to:

lampy stojące, lampki nocne, meblowe, lampy wiszące, lampki biurkowe, ledowe, gipsowe, kinkiety, lampki nocne

oświetlenie szynowe wysoko i nisko napięciowe

profesjonalne oświetlenie do gabinetów kosmetycznych 

lampy ogrodowe

oświetlenie dekoracyjne 

- lampy uv do wody

akcesoria (zasilacze, transformatory elektryczne, sterowniki, źródła światła, transformatory elektryczne)

Stylowe oświetlenie do domu i ogrodu

Bogata oferta produktów stanowi funkcjonalne i dekoracyjne oświetlenie do całego domy. Liczne lampy wiszące idealnie sprawdzą się w salonie, lampy na szynie to świetne rozwiązanie do kuchni czy jadalni natomiast eleganckie oprawy to trafny pomysł na hall czy łazienkę. Z pomocą firmy Spotline jesteśmy w stanie w spektakularny sposób wykończyć nie tylko dom czy mieszkanie. Grupa produktów tej marki obejmuje również szeroką gamę oświetlenia ogrodowego. Podświetlenie podjazdów, ścieżek, wjazdu do garażu, a także uwydatnienie piękna krzewów, małej architektury czy stworzenie ciepłego klimatu w altanie i  na tarasie nie stanowi żadnego problemu. 

Profesjonalne oświetlenie dekoracyjne

Ze względu na to iż światło odpowiedzialne jest za stworzenie odpowiedniego klimatu we wnętrzu znaczna część produktów tej firmy została wyprodukowana do celów profesjonalnych. Lampy te swoje zastosowanie znajdują zarówno w punktach handlowych jak również wszelkiego rodzaju muzeach, przestrzeniach wystawowych, hotelach, restauracjach i biurach. Tutaj estetyka została połączona z szerokimi możliwościami technicznymi. Systemy wysoko i niskonapięciowe, oświetlenie LED i POWER LED z różnego rodzaju sterownikami oraz modułami pozwalają na  tworzenie różnego rodzaju scen świetlnych wywołujących niesamowite wrażenia na odbiorcach.

 

Stwórz swój własny klimat!

Większość produktów oświetleniowych Spotline charakteryzuje się możliwością samodzielnego doboru źródła światła, z których większość to popularne żarówki GU10 oraz E27. Ze względu na łatwą dostępność oraz różnorodność techniczną, każdy może dobrać barwę oraz moc emitowanego światła zgodnie z własnym gustem oraz docelowym miejscem przeznaczenia. Tym sposobem jedna, ciągle ta sama lampa może mieć trzy różne odsłony ze względu na zastosowaną żarówkę.