Narodziny dziecka wiążą się z aranżowaniem nowej przestrzeni. Niezależnie od tego czy będzie to osobny pokój czy może część sypialni należącej do rodziców chcemy aby przestrzeń maluszka była odpowiednio wyróżniona i zaaranżowana. Doskonałym sposobem na podkreślenie bardziej przytulnego charakteru wnętrza, odpowiedniego nie tylko pod względem estetycznym ale również i funkcjonalnym jest dobór odpowiedniego oświetlenia

Lampki nocne zwierzaki led

Dekoracyjne lampki nocne do pokoju dziecka w formie zwierzaków led to doskonały pomysł na podkreślenie dziecięcej strefy. Oprócz licznych walorów estetycznych, a mianowicie starannego i solidnego wykonania czy doskonale dobranej formy i kolorystyki lampki dotykowe led posiadają możliwość trzystopniowej opcji regulacji jasności. Pamiętajmy o tym, że prawidłowo dobrane oświetlenie, tak samo jak w przypadku dorosłych tak również i dzieci, ma znaczący wpływ na odpowiednie samopoczucie a co za tym idzie również i prawidłowy rozwój. Długa żywotność lampek nocnych sięgająca do 20000 godzin sprawia, że mogą one działać przez całą noc. Załączając najmniejszy stopień jasności w pomieszczeniu panuje lekki półmrok przez co rodzice mają lepszy podgląd na maluszka, a samo dzieciątko ma zwiększone poczucie bezpieczeństwa.  Dodatkowym atutem lampek nocnych POLUX jest ich energooszczędność. Zastosowane w oświetleniu diody led należą do najwyższych klas energetycznych, przez co zapewniają prawidłową widoczność nie generując przy tym ogromnych rachunków za prąd. Led-owe lampki nocne to cała grupa najsłodszych zwierzaków w różnorodnych kolorach. Różowe misie, świnki i króliczki to doskonały rodzaj lampek nocnych do pokoju dziewczynki. Pozostała gama kolorystyczna idealnie wpasuje się w każdym dziecięcym pokoiku. 

Dekoracyjne lampki na ścianę

Lampki nocne do pokoju dziecka w postaci dekoracyjnych kinkietów to doskonały pomysł na odmianę części wnętrza niegdyś należącego wyłącznie do rodziców. Idealnie sprawdzą się zarówno nad łóżeczkiem jak również jako ozdoba na stoliku czy komodzie. Ciepłe, białe światło oddawane przez lampki nocne POLUX z pewnością doda, ciepła, przytulności i uspokajającego charakteru całemu wnętrzu. Jest w stanie stworzyć niesamowity klimat niczym z bajki, Dodatkowym atutem jest sposób ich zasilania. Są to lampki nocne na baterie, dzięki czemu stanowią funkcjonalne oświetlenie na lata. Solidne drewniane wykonanie oraz starannie wykończone z dbałością o detale czynią lampki nocne POLUX elegancką formą oświetlenia dziecięcego. W ofercie sklepu interblue znajdziesz lampki nocne przeznaczone stricte pod dziewczynki, lampki nocne do pokoju chłopca oraz uniwersalne.