Plafony sufitowe stanowią doskonałe źródło światła do wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Tam gdzie instalacja pokaźnych lamp wiszących czy żyrandoli  jest niemożliwa głównie ze względu na rozmiary wnętrza, plafony sprawdzą się idealnie. Przylegając bezpośrednio do ściany nie zajmują dużo miejsca a co za tym idzie również i nie przytłaczają pomieszczenia w którym się znajdują.

Funkcjonalność ponad wszystko

Najprostszym sposobem na nie trafienie sobie w kolano przy wyborze oświetlenia jest prostota. Stawiając na funkcjonalność ponad wszystko wybór zawsze będzie trafny a lampa posłuży na długie lata jednocześnie nigdy nie wychodząc z mody. Z tego względu w naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę plafonów okrągłych, kwadratowych oraz takich w nieregularnym kształcie które łączy jedna wspólna cecha, a mianowicie wykonanie z wysokiej jakości materiałów oraz dwuletnia gwarancja producenta. 

Ciepła, neutralna, zimna czy kolorowa?

Najważniejszą funkcją oświetlenia niewątpliwie jest sposób i jakość oddawania światła. Dlatego też większość plafonów to nowoczesne rozwiązania posiadające wbudowane diody led. Oprócz tego iż stanowią energooszczędne źródło światła zapewniają również doskonałą widoczność nie męcząc przy tym naszych oczu. To doskonała forma oświetlenia do codziennego funkcjonowania. Zależnie od barwy emitowanego światła każdy jest w stanie dobrać coś odpowiedniego dla siebie, idealnie wpasowującego się w docelowe miejsce przeznaczenia. Zainstalowane w plafonierach diody LED oprócz oddawania klasycznego ciepłego, neutralnego czy zimnego światła często emitują również różnorodne barwy. Dzieje się tak za sprawą zainstalowanych wewnątrz diod RGB  dających szerokie pole manewru. I tym jakże prostym sposobem, pozornie klasyczne oświetlenie staje się niezwykłe. 

Energooszczędne oświetlenie na lata

Mogło by się wydawać, że brak możliwość wymiany źródła światła w formie żarówek wiąże się z koniecznością częstszych zmian całego oświetlenia i wydawania pieniędzy w błoto... nic bardziej mylnego! Doskonałe parametry plafonów sufitowych LED dają gwarancję jakości na długie lata. Większość z nich pracuje nawet do 30000 godzin co w przeliczeniu daje nam nawet kilkadziesiąt lat bezkonkurencyjnej pracy. Kolejnym bardzo ważnym atutem oświetlenia w formie plafonów jest niewątpliwie cena. Za niewielkie pieniądze dostajesz doskonałe źródło światła sprzyjające wykonywaniu codziennych czynności. 

Wygoda najważniejsza

Stawiając na wygodę oraz ekonomię warto pomyśleć o plafonierach z czujnikiem ruchu oraz plafonach na pilot. Takie rozwiązanie umożliwia sterowanie lampą sufitową nie tylko za pomocą klasycznych włączników ale również i zdalnie, z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Mając na myśli taką opcje od razu przypomina się moment kiedy  zaspani nie mamy ani sił, ani chęci wstać z łóżka w jednym celu – po to aby jedynie zgasić światło, dlatego też warto ułatwiać sobie życie pod każdym względem i pomyśleć o takich sytuacjach nawet przy wyborze plafonu do sypialni.