Pomimo tego iż większość z nas posiada w pełni sprawną instalację grzewczą w swoim domu czy mieszkaniu często długie, mroźne zimy są dla nas ogromnym zaskoczeniem i to nie do końca wystarcza. Marka POLUX posiada w swojej ofercie bogaty asortyment produktów związanych z sezonem grzewczym, które w prosty i sprawny sposób są w stanie zamienić chłodne, nieprzyjemne pomieszczenie w przytulne, ciepłe i miłe wnętrza zapraszające do środka. 

Termowentylatory - farelki

Termowentylatory to niezwykle funkcjonalne urządzenia odnajdujące swoje zastosowanie zarówno podczas chłodnych zimowych wieczorów jak również w czasie upalnego lata. Dzięki możliwości wyboru rodzaju nawiewu posiadamy grzejnik oraz wentylator zamknięte w małym, kompaktowym urządzeniu.  Niewielkie wymiary  pozwalają na przenoszenie urządzenia w zależności od potrzeb. Urządzenie może wędrować z nami po całym domu. Ogromną zaletą farelek jest ich atrakcyjna, niska cena. Już za około 30 zł jesteś w stanie sprawić sobie to jakże niezastąpione i bezkonkurencyjne urządzenie. Farelki POLUX posiadają zwykle dwa bądź trzy stopnie regulacji mocy, dając tym samym możliwość manewru, dostosowania pracy do aktualnie panujących warunków a co za tym idzie potrzeb użytkownika. Ponad to termowentylatory wyposażone są w automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem co oznacza samoistne wyłączanie się urządzenia w przypadku nadmiernego nagrzania. 

Grzejniki konwektorowe od firmy POLUX

 

Grzejniki konwektorowe to doskonałe urządzenia grzewcze zapewniające ciepło w pomieszczeniu zaraz po uruchomieniu. Za produkcję ciepła odpowiadają grzałki. Ich duża powierzchnia wymiany ciepła sprawia, że pomieszczenie ogrzewane jest szybko ale łagodnie. W ofercie marki POLUX znajdziesz konwektory wolnostojące oraz w opcji do montowania na ścianie. Dzięki wbudowanemu termostatowi jesteśmy w stanie wybrać żądaną temperaturę a różnorodne opcje regulacji mocy pozwalają na dostosowanie pracy urządzenia do własnych potrzeb. Marka POLUX w swojej produkcji stawia przede wszystkim na jakość. Wysoka klasa zastosowanych materiałów gest gwarancją funkcjonalności i żywotności urządzenia na długie lata czego potwierdzeniem jest 2-letnia gwarancja producenta.

Grzejniki olejowe

 

Grzejniki olejowe to urządzenia grzewcze przydatne w pomieszczeniach gdzie instalacja grzewcza nie do końca spełnia swoje zadanie. Podłączane do instalacji elektrycznej w doskonały sposób są w stanie ogrzać każde pomieszczenie. Często wyposażone w rolki oraz izolowany uchwyt ułatwiają przenoszenie z miejsca na miejsce. Działanie grzejnika odbywa się na zasadzie podgrzewania przez znajdujące się wewnątrz grzałki, oleju, który magazynując ciepło ogrzewa ścianki urządzenia, które z kolei oddają pozyskane ciepło do otoczenia. Grzejniki olejowe pozostają ciepłe jeszcze długo po wyłączeniu. Pomimo tego iż grzejnik olejowy stanowi najdroższy wariant z wyżej wymienionych urządzeń grzewczych to jesteśmy w stanie zdobyć go już za około 80 zł, wszytko zależy od wielkości urządzenia, ilości żeber, stopni regulacji mocy oraz licznych funkcji dodatkowych.