Jak wszystkim wiadomo źródła światła led pobierają kilkukrotnie mniejsze ilości energii w porównaniu z tradycyjnymi, konwencjonalnymi żarówkami. Oprócz tego iż znacznie zmniejszają się koszty eksploatacji, otrzymujemy lepszej jakości oświetlenie dostrzegalną gołym okiem. 

Jakość idąca w parze z ceną!

Znaczna większość żarówek LED objęta jest 2-letnią gwarancją producenta. Pomimo tego iż technologia LED jest jest stokroć lepszym zamiennikiem tradycyjnych źródeł światła to warto również zwrócić uwagę na to, że led-y a led-y to różnica. Żarówki o wydłużonym czasie gwarancji to nowość w naszym sklepie. Marka INQ specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości źródeł światła. W swojej produkcji stawiają przede wszystkim na podnoszeniu komfortu życia klientów. . W tym przypadku jakość zdecydowanie idzie w parze z ceną. Przy zakupie źródeł światła zdecydowanie warto postawić na droższe żarówki bo jak wiadomo  ,,tanie znaczy drogie’’. Wydając nieznacznie większe pieniądze otrzymujesz gwarancje jakości i użyteczności na długie lata. Led-y INQ charakteryzują się bardzo długą żywotnością. Czas ich pracy sięga aż 30000 godzin co w przeliczeniu daje nam około 20-30 lat a 3-letnia gwarancja to pewność zakupu i potwierdzenie jakości.

Co odróżnia żarówki LED INQ od pozostałych źródeł światła?

Żarówki  marki INQ wyposażone zostały w specjalne ledy PROFILED których głównym atutem jest bezpieczeństwo fotobiologiczne dla oczu. Często spotykamy się ze źle dobranym oświetleniem, za jasnym, za ciemnym, zbyt zimnym bądź za ciepłym. I chociaż mogło by się wydawać, że to niewielki problem, nic bardziej mylnego. Sztuczne źródła światła towarzyszą nam w codziennym życiu, dlatego dobierając je, w zależności od miejsca przeznaczenia, do domu, mieszkania, sklepu czy restauracji, należy zwrócić szczególną uwagę na parametry oświetlenia, gdyż to właśnie one  mają znaczący wpływ na nasze samopoczucie, chęci do pracy czy nauki, a także możliwość relaksu i wypoczynku. Należy kupić raz a porządnie. Szczegółowo zapoznać się ze specyfikacją techniczną produktu. Żarówki INQ to nie tylko doskonałe wnętrze. Wyposażone w ceramiczną obudowę zapewniają właściwe odprowadzenie ciepła oraz wysoki strumień świetlny przez co gwarantują doskonałą widoczność w miejscu przeznaczenia.

Kształty i gwinty pod każdą lampę!

Led-owe żarówki firmy INQ to bogata oferta źródeł światła różniąca się kształtem, rodzajem trzonka, barwą emitowanego światła oraz ilością lumenów. Pośród nich znajdziesz średniej wielkości żarówki kulki, żarówki świeczki E27 i E14, a także dużych rozmiarów okrągłe źródła światła, a także niewielkie żarówki z trzonkiem GU10. Każdy jest w stanie dobrać coś odpowiedniego dla siebie.