Lampy podłogowe stanowią funkcjonalną formę oświetlenia mającą na celu różnorodne funkcje. Oprócz tego, iż stanowią doskonały element dekoracyjny to są przede wszystkim idealnym sposobem na doświetlenie wnętrza. Często w przestronnych pomieszczeniach, i nie tylko, podczas  remontu bądź budowy domu zaplanujemy zbyt małą ilość wejść pod instalację oświetleniową a problem wychodzi dopiero po czasie, gdzie na samą myśl o powtórce z remontu robi nam się po prostu słabo. W takiej sytuacji z nieodzowną pomocą przychodzą nam lampy stojące. Podłączane do gniazd, których niewielką ilość w prosty sposób możemy rozszerzyć za pomącą przedłużaczy, w niesamowity sposób oświetlają pomieszczenie. Oprócz tego zapewniają doskonałą widoczność tworząc tym samym niesamowity klimat wokół. 

Każda spośród bogatej ofert lamp stojących znajdzie swojego zwolennika. Odmienność form, różnorodne rozmiary oraz niejednakowy sposób emitowania światła pozwalają na dopasowanie oświetlenia w 100-procentach pod wymogi klienta. 

Uzupełniające oświetlenie do loftu

Industrialne lampy podłogowe to  spora grupa produktów oświetleniowych marki VOLTENO. Producent stawia przede wszystkim na jakość oraz oryginalny charakter oświetlenia. Stosując naturalne bądź naturalnopodobne materiały, gdzie gołym okiem nie jesteśmy w stanie odróżnić ich od tzw. oryginałów za niewielką kwotę możemy w prosty i jakże efektowny sposób odmienić aranżację salonu, biura czy sypialni. Większość z lamp stojących dostępnych na rynku posiada wymienne źródło światła co jest ich zdecydowaną zaletą. Takie rozwiązanie pozwala nam na samodzielny dobór barwy oraz mocy żarówki ściśle dostosowując ją do funkcji oraz charakteru miejsca przeznaczenia bo jak wiadomo nic tak nie wpływa na pomieszczenie jak zastosowane źródło światła. 

Mniej znaczy więcej - SPOTLINE 

Dla zwolenników klasycznych, eleganckich aranżacji, gdzie wyznacznikiem stylu jest prostota bez dwóch zdań dedykujemy markę SPOTLINE. Lampy stojące tego producenta odznaczają się najwyższą jakością wykonania. To nowoczesne oświetlenie którego niepodważalna jakość została poparta 5-letnią gwarancją producenta. Są to niezwykle elastyczne produkty gdzie samodzielnie, zależnie od własnych upodobań możemy łączyć ze sobą różne podstawy oraz klosze tworząc tym samym unikatowe pomysły. 

Efektywne oświetlenie podłogowe w atrakcyjnej cenie

Tańszymi zamiennikami marki SPOTLINE, gdzie duża część produktów to proste, eleganckie lampy podłogowe są firmy POLUX, IDEUS oraz KANLUX. Producenci trafiają w gusta każdego klienta, dzięki zróżnicowanej estetyce swoich produktów. Króluje tam zarówno prostota jak i błysk. To idealne lampy zarówno do salonu, sypialni jak i pokoju dziecięcego powodujące uśmiech na twarzach zarówno małych jak i ,,dużych’’ klientów

lampa podłogowa a strefowanie pomieszczeń

Warto pamiętać, że lampy podłogowe idealnie sprawdzają się jako skuteczny element  strefowania pomieszczeń. Tyczy się to przede wszystkim niewielkich mieszkań czy domów, gdzie często salon jest jednocześnie sypialnią, a sypialnia pokojem maluszka. W ten jakże banalny sposób bez najmniejszego problemu możemy odróżnić również strefę dzienną od nocnej tworząc swoje wymarzone M.