Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Wentylatory

Elektryczne wentylatory kominowe 

Wentylator domowy, to urządzenie, które pomaga dbać o odpowiedni obieg i jakość powietrza w naszym mieszkaniu. Wentylatory kominowe zostały stworzone po to, aby oczyszczać powietrze i odprowadzać na zewnątrz brzydkie zapachy, czy wilgoć — dlatego świetnie sprawdzają się w kuchniach i łazienkach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wentylatorów kominowych kuchennych i wentylatorów łazienkowych z pilotem posiadających różnorodne, przydatne funkcje — takie jak czujnik wilgoci czy włącznik czasowy. Zobacz naszą ofertę wentylatorów kuchennych oraz wentylatorów łazienkowych i wybierz coś dla siebie.

Wentylatory mechaniczne do domu i pracy

Wentylatory domowe to urządzenia, które znacznie usprawniają cyrkulację powietrza w Twoim mieszkaniu. Jest to grupa towarów, w którą warto się zaopatrzyć nie tylko ze względów technicznych, ale i z troski o własne zdrowie. Wentylatory wyciągowe przeznaczone do użytku domowego możesz montować w łazienkach, toaletach, suszarniach czy pralniach. Ich rolą jest oczyszczanie powietrza z nieprzyjemnych zapachów, wilgoci czy zapobieganie rozwojowi grzybów lub innych szkodliwych mikroorganizmów.


Wentylatory łazienkowe z timerem i higrostatem

Wentylatory łazienkowe mogą występować w wersji standardowej lub mieć wbudowane dodatkowe funkcje takie tak np. wyłączniki czasowe czy czujniki wilgoci. Wentylator łazienkowy z wbudowanym higrostatem najlepiej nadaje się do pomieszczeń o charakterze sanitarnym. Pozwalają one na sprawne eliminowanie wilgoci czy pary wodnej po kąpieli, tak by monitorować poziom zawilgocenia, aby nie wpływał on negatywnie na stan użytkowanej armatury czy naszego organizmu. Wentylatory z timerem pozwalają na podtrzymywanie wentylacji w odpowiednio zaprogramowanym czasie, dzięki czemu usuwanie nadmiaru wilgoci jest jeszcze efektywniejsze.


Wentylatory wyciągowe do użytku domowego

Wentylatory domowe świetnie sprawdzą się także w zastosowaniach kuchennych, zapewniając świeżość i odpowiednią jakość powietrza cyrkulującego w naszym mieszkaniu. Artykuły wentylacyjne przeznaczone do użytku domowego cechują się duża ilością wzorów i modeli oraz różnorodną formą montażu np. jako elementy sufitowe czy naścienne. Cicha praca oraz zabezpieczenie silników przed przegrzaniem to zalety, na które warto zwrócić uwagę przez zakupem wentylatora wyciągowego, tak by w pełni cieszyć się z jego wszystkich atrybutów. W kategorii znajdziemy także pozycje takie jak: wentylator osiowy czy wentylator kanałowy.