Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Gniazda, włączniki i akcesoria

Gniazda i włączniki elektryczne 

Gniazda i włączniki elektryczne to obowiązkowy element wyposażenia każdego domu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór osprzętu elektroinstalacyjnego do domu i do biura. W naszej ofercie posiadamy wodoodporne gniazda z klapką - idealne do montażu w wilgotnych pomieszczeniach takich jak łazienka. Przełączniki światła i gniazda elektryczne z naszej oferty dostępne są w wielu wzorach i kolorach- dzięki czemu możesz idealnie dopasować je do wystroju swojego mieszkania. W naszym asortymencie znajdują się również włączniki i wyłączniki schodowe, krzyżowe, włączniki światła oraz gniazdka elektryczne podwójne.

Podtynkowy i natynkowy osprzęt elektroinstalacyjny do domu i biura

W tej szerokiej kategorii zebraliśmy w jednym miejscu osprzęt elektroinstalacyjny, który możesz zamontować w swoim mieszkaniu, domu, biurze czy wszelkich innych pomieszczeniach z instalacją elektryczną. W tej grupie podzielono wybrane elementy na szczegółowe podkategorie, tak by ułatwić wyszukiwanie poszczególnych towarów.


Serie osprzętu instalacyjnego znanych producentów

Znajdziemy tu osprzęt elektryczny różnych producentów, zarówno polskich takich jak np. osprzęt KARLIK, osprzęt OSPEL, ale i osprzęt firmy Schneider Electric. Wśród dużej liczby asortymentu możemy wyszukiwać gniazda i włączniki podtynkowe oraz gniazda i łączniki natynkowe. Produkty można odnaleźć tutaj również pod względem przynależności do danej serii np. DECO KARLIK, LOGO KARLIK, JUNIOR KARLIK czy SENIOR KARLIK. Wśród towarów OSPEL znajdziemy także zbiór produktów z różnych serii np. BIS OSPEL, AS OSPEL czy KIER OSPEL. Baza produktów w tej kategorii ciągle wzrasta, uzupełniana stale przez nowy asortyment. Podkategorie wyodrębniają specjalistyczne typy osprzętu.


Rodzaje gniazd elektrycznych i ich funkcje

I tak odnaleźć możemy tu przeróżne gniazda elektryczne np. gniazda z bolcem, gniazda pojedyncze czy podwójne, czy gniazdka bezpieczne dla dzieci. Gniazda podtynkowe z klapką, czyli gniazda bryzgoszczelne sprawdzą się w łazienkach, piwnicach czy pralniach. Natynkowe gniazda hermetyczne możesz zamontować w warsztatach, pracowniach oraz wszędzie tam, gdzie zwiększony jest poziom kurzu i wilgoci i nie ma możliwości poprowadzenia instalacji podtynkowej. Wyszukasz tu też szereg specjalistycznych gniazd, które ułatwią Ci korzystanie z multimediów, telewizji, telefonów czy sprzętu komputerowego, czyli np. gniazda antenowe, gniazda telefoniczne RJ11, gniazda komputerowej RJ45 czy gniazda do podłączenia głośników. 


Włączniki instalacyjne - różnorodność form

Wyodrębniono także produkty, takie jak włączniki instalacyjne, które posegregowano zgodnie z ich przeznaczeniem. Włączniki chwilowe, czyli łączniki zwierne to przyciski dzwonkowe lub włączniki światła na klatkę do bloku czy kamienicy. W innych podgrupach zebrano łączniki schodowe oraz łączniki krzyżowe, a także przełączniki do światła - pojedyncze lub podwójne (świecznikowe). Dzięki tym przyciskom elektrycznym możesz kierować pracą oświetlenia na schodach, korytarzach, w strefowych żyrandolach czy oświetleniem na klatkach. Produkty do instalacji elektrycznych zebrane w tej kategorii mogą występować w różnych wariantach kolorystycznych np. mogą to być białe, jak i srebrne gniazdka czy kremowe lub brązowe włączniki. Dodatkowo w wybranych rodzinach produktów możesz znaleźć takie przyciski, jak ściemniacze do oświetlenia czy łączniki do sterowania roletami lub żaluzjami.


Dodatkowe funkcje gniazd i łączników

Wybrane modele przycisków mogą być wyposażone w podświetlenie lub posiadać zwiększony poziom szczelności np. gniazda hermetyczne IP44 na zewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo wyszukamy tu także bogatą bazę ramek instalacyjnych ( ramki pionowe, ramki poziome) w różnych kolorach ( białe, kremowe, różowe, pastelowe, efekt szkła ) i różnych krotnościach (ramki do włączników pojedyncze lub ramki wielokrotne do gniazdek elektrycznych), dzięki którym możemy stworzyć ciekawe kompozycje ułożenia włączników i kontaktów na ścianach naszych domów, sklepów, sal konferencyjnych czy biur. Dbając o kompleksowość dostarczanych rozwiązań z danej serii oferujemy także produkty uzupełniające niezbędne do montażu osprzętu, czyli np. puszki montażowe, pazurki montażowe, wypełniacze, zaślepki czy kostki montażowe.