Dobierając odpowiednią żarówkę należy zwrócić szczególną uwagę na jej gwint. Jednymi z najbardziej popularnych żarówek są te z trzonkiem E27. Żarówki te są bardzo popularne i z powodzeniem zastępują w naszych domach tradycyjne żarówki z tzw. grubym trzonkiem. Są one od siedmiu do nawet dziesięciu razy mocniejsze od swoich poprzedników i zużywają do 90% mnie energii.

Żarówki LED z trzonkiem E27

Żarówki E27 występują w różnych kształtach, kolorach oraz oddają światło w różnych barwach. Dzięki technologii LED są bardzo popularne. Zapewniają znacznie mniejsze zużycie energii przy bardzo intensywnym ale przyjemnym dla oka świetle. Dzięki takiemu rodzajowi oświetlenia mimowolnie przyczyniamy się do ochrony środowiska, czerpiąc przy tym same korzyści nie tylko ze względu na znakomite oświetlenie ale również zdecydowanie niższe rachunki za prąd. Kupując nowoczesne oświetlenie LED koszt zakupu zwraca się po kilku miesiącach. Żarówki E27 różnią się między sobą również jeśli chodzi o czas działania. Istnieją nawet takie których żywotność sięga ponad 50000 godzin, można więc rzec, że są wręcz niezniszczalne i mogą posłużyć nie jednemu pokoleniu. Oprócz tradycyjnych, nowoczesnych żarówek E27 na rynku istnieją również takie wyposażone w różne dodatkowe funkcje. Oświetlenie to może być obsługiwane za pomocą zdalnie sterowanego pilota. Dzięki takiemu gadżetowi bez wstawania z łóżka jesteś w stanie operować światłem w danym pomieszczeniu, które dodatkowo może świecić na różne kolory. Ponad to w ofercie sklepu interblue znajdują się również żarówki E27 wyposażone w automatyczny czujnik zmierzchu. Jest to energooszczędne rozwiązanie, które dodatkowo dba o zachowanie domowego budżetu.

{products-col3}7244, 7239, 7819{/products-col3}

Dobór odpowiedniej żarówki E27 do miejsca przeznaczenia

Żarówki E27 występują w szerokiej gamie barwowej, dzięki czemu idealnie wpasują się do każdego rodzaju pomieszczenia. Wybierając żarówkę świecącą ciepłym światłem jesteś w stanie wprowadzić we wnętrzu pogodny, przytulny i rozluźniający nastrój. Taka żarówka idealnie zatem sprawdzi się do większości pomieszczeń domowych oraz licznych miejsc relaksu ze strefami spa. Chłodne barwy przewiduje się raczej do pomieszczeń biurowych, hal oraz magazynów, wszędzie tam gdzie chcemy aby światło pobudzało do działania oraz motywowało do pracy. Zimne oświetlenie nie powoduje zmęczenia, którego częstym efektem może być poczucie senności.

Dekoracyjne żarówki z gwintem E27

Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem oświetlenia jeśli chodzi o żarówki z gwintem E27 żarówki dekoracyjne wykonane na kształt pierwowzoru, tzw. żarówki ,,edisonówki’’. Występują one w wielu kształtach oraz rozmiarach. Oddają ciepłe światło nie do podrobienia. Za sprawą wolframowych włókien wypełniających wnętrze żarówki wykonanej z pięknego przezroczystego szkła wywołują spektakularny efekt w pomieszczeniu przykuwając uwagę patrzącego. Decydując się na taki rodzaj oświetlenia tanim kosztem możesz stworzyć w swoim wnętrzu niepowtarzalny efekt. Surowy wygląd żarówki, nie potrzebującej klosza w zestawieniu z ciepłym światłem to idealne rozwiązanie nie tylko do domowego salony czy kuchni ale również do wielu miejsc użyteczności publicznej, typu bar czy kawiarnia.

{products-col3}7241, 7243, 7240{/products-col3}