Oświetlenie nocne jest bardzo ważnym aspektem w każdym domu. Oferujemy różnego rodzaju lampki nocne czy lampki do kontaktu. Lampkę nocną należy postawić na szafce nocnej czy innym miejscu blisko łóżka, dzięki czemu nie musisz w nocy wstawać, aby zapalić światło. W naszym sklepie Interblue posiadamy niewielkie lampki do kontaktu, które nie zajmą dużo miejsca, a będą wyglądać bardzo estetycznie. Znajdziesz u nas oświetlenie nocne pochodzące od znanych i szanowanych producentów takich jak: EMOS, POLUX, IDEUS, RUM-LUX. Lampki biurkowe również mogą posłużyć za oświetlenie nocne.

Jaka lampka nocna do sypialni?

Zapewne każdy z nas chciałby, aby nasza lampka nocna w sypialni była funkcjonalna, ale również pasująca do naszego wnętrza. Doskonałym rozwiązaniem w każdej sypialni będzie bezprzewodowa lampka nocna led z czujnikiem ruchu i światła Mi Motion Sensor Night Light XIAOMI. Jest to niewielkich rozmiarów lampka nocna o ciepłej białej barwie światła. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji lampka nocna nie musi służyć tylko jako oświetlenie nocne w sypialni, ale również w każdym innym pomieszczeniu. Lampka nocna jest wyposażona w czujnik ruchu oraz zmierzchu, a także zasilana jest na trzy baterie. Lampka XIAOMI jest o prostym wyglądzie, dlatego doskonale dopasuje się do każdego pomieszczenia. Świetnym rozwiązaniem w sypialni może być również lampka stołowa firmy POLUX, którą możesz umieścić np. na szafce nocnej, ale również znajdzie zastosowanie w salonie.

Rodzaje lampek do kontaktów

Lampki nocne do kontaktów to bardzo wygodne rozwiązanie. Lampki te są niewielkich rozmiarów, dlatego znajdą również zastosowanie w każdym pomieszczeniu, nie zajmując wiele miejsca. Lampki do kontaktu firmy EMOS czy IDEUS są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a co za tym idzie, możemy cieszyć się ich długą żywotnością. Posiadamy lampki do kontaktu w różnych kształtach i z różnymi funkcjami, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Lampka nocna do kontaktu z czujnikiem zmierzchu firmy EMOS automatycznie włącza się o zmierzchu i wyłącza o świcie. Oferujemy również lampkę nocną do kontaktu emitującą zimnym światłem o wyglądzie telewizora z podświetlanym obrazem. Lampka ta delikatnie oświetli Twoje pomieszczenie, co jest bardzo przyjemne dla oczu. Lampki nocne do kontaktów są nie tylko praktyczne w użyciu, ale również tanie i energooszczędne.

Lampka nocna do pokoju dziecka- jaką wybrać?

Wybór lampek dla dzieci jest dość trudny, jednak w naszym sklepie znajdziesz różne lampki do kontaktów, które doskonale nadadzą się do pokoju dziecięcego. Dzieci głównie zwracają uwagę na wygląd rzeczy, a więc lampka nocna do kontaktu w kształcie muszli lub w kolorze niebieskim będzie idealnym rozwiązaniem. Lampki nocne z czujnikiem zmierzchu spiszą się w każdym pokoju dziecka, ponieważ dzięki tej funkcji światło zapala się tuż po wykryciu niedostarczenia odpowiedniej ilości światła, a gaśnie o świcie. Lampki nocne led do kontaktu to świetny wybór, ponieważ posiadają atrakcyjną cenę oraz nie pobierają wiele energii. Dużą zaletą tych lampek jest również ich lekkość oraz niewielki rozmiar. Lampki biurkowe również mogą posłużyć jako lampka nocna. W ofercie naszego sklepu posiadamy lampki na biurko w różnych kolorach od takich firm jak: KANLUX, VOLTENO, GTV, POLUX, EcoEnergy, EMOS.