Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
28 44

Marki

Oświetlenie schodowe zimna barwa

Oświetlenie schodowe o zimnej barwie światła

Oprawy schodowe LED to ciekawe elementy oświetleniowe służące do podświetlania klatek schodowych, samych stopni, korytarzy oraz innych ciągów komunikacyjnych. Można je również użyć jako niebanalna dekoracja ściany. Oprawy schodowe oddające zimną barwę światła tworzą niesamowite efekty świetlne w każdym wnętrzu przeznaczenia.


Zastosowanie zimnej barwy światła we wnętrzach

Oświetlenie schodowe LED świecące zimnym światłem istnieje w różnych wariantach kolorystycznych o przeróżnych kształtach. W pomieszczeniach wykonanych w ciepłych barwach kolorystycznych zimne oświetlenie schodowe LED minimalnie zmniejsza efekt przytulności natomiast w pomieszczeniach aranżowanych na chłodny, surowy klimat podbija efekt nowoczesności. Oprawy schodowe to doskonałe oświetlenie do domu, miejsca pracy oraz budynku użyteczności publicznej. Oprócz właściwości dekoracyjnych ten rodzaj LED-owego oświetlenia schodowego to również rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo. Za sprawą niewielkich lampek każdy schodek z osobna jest idealnie podświetlony przez co korzystanie z klatek schodowych w ciemne wieczory, nawet bez zapalania głównego oświetlenia jest całkowicie bezpieczne.