Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Marki

Oświetlenie schodowe ciepła barwa

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Oświetlenie schodowe o ciepłej barwie

Oprawy schodowe w technologii LED oddające światło w ciepłej, białej barwie doskonale odnajdą swoje zastosowanie zarówno domowym korytarzu czy  na klatce schodowej, a także w miejscach pracy czy budynkach użyteczności publicznej. Ciepłe światło wprowadza do wnętrza nastrój relaksu. Za sprawą oświetlenia schodowego oddającego światło w ciepłej barwie organizm automatycznie uspokaja się i rozluźnia. Wraz z zastosowaniem cieplejszego światła we wnętrzu panuje bardziej przyjazna i rodzinna atmosfera. 


Funkcje oświetlenia schodowego w życiu codziennym

Niewielkie światło oddawane przez oprawy schodowe LED oprócz właściwości dekoracyjnych odgrywają bardzo ważną rolę jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Oświetlenie schodowe jest niezwykle przydatne podczas ciemnych wieczorów. Bez konieczności zapalania głównego punktu świetlnego można bez problemu korzystać z klatki schodowej. Oprawy schodowe LED o ciepłej barwie istnieją w wielu rozmiarach, kształtach oraz wariantach kolorystycznych. Każda lampka schodowa posiada różne wzornictwo wykonania, dlatego też każdy jest w stanie dobrać coś odpowiedniego dla siebie i dla swojego wnętrza.