POLUX jest cenionym i ciągle rozwijającym się producentem. W jego asortymencie znajdziesz różnego rodzaju lampy solarne i ogrodowe, dekoracyjne, lampki biurkowe, czy źródła światła. Produkty pochodzące od firmy POLUX charakteryzują się długą żywotnością i zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. W naszym sklepie znajdziecie wiele produktów firmy POLUX i z łatwością wybierzecie eleganckie dla siebie oświetlenie do ogrodu z podwyższonym stopniem odporności oraz o różnych barwach światła i ciekawym wyglądzie. Oferujemy również oświetlenie do ogrodu z innych firm takich jak m.in.: EMOS, GTV, IDEUS, INQ, KANLUX, VOLTENO, ORNO, PHILIPS.

Rodzaje lamp ogrodowych POLUX

Firma POLUX oferuje różnego rodzaju kinkiety ogrodowe oraz solarne w różnych nowoczesnych, ale również w klasycznych kształtach. Kinkiety zewnętrzne do ogrodu posiadają podwyższony stopień ochrony, dzięki czemu są odporne na różne trudne warunki atmosferyczne. Kinkiety ogrodowe to lampy ścienne, które można montować na zewnątrz budynków np. na elewacjach, murach czy przy wejściu do domu. Kinkiety ogrodowe mogą być wyposażone w różne funkcje np. czujnik ruchu. Lampy solarne to oświetlenie, które czerpie energię ze słońca i nie potrzebuje prowadzenia okablowania, dzięki czemu są niezwykle energooszczędne. Lampy ogrodowe mogą być wiszące, jak i wbijane. W oświetleniu ogrodowym znajdziesz również cieszące się dużym zainteresowaniem latarenki ogrodowe czy ozdobne oświetlenie np. lampiony solarne czy kule ogrodowe.

Jakie oświetlenie wybrać na balkon?

Balkon to miejsce, które jest widoczne, więc wybór oświetlenia na nim jest ważny. Oświetlenie balkonowe powinno spełniać też funkcję dekoracyjną. Każdemu z nas zależy na tym, aby nasze mieszkanie prezentowało się jak najlepiej. Nasz sklep oferuje dekoracyjne kolorowe kule ogrodowe firmy POLUX (girlanda balkonowa). Kule te tworzą niesamowity łańcuch świetlny i wyglądają niezwykle elegancko na balkonie. Łańcuch solarny jest ponadto bardzo energooszczędny, ponieważ czerpie cały dzień energię ze słońca i zapala diody o zmroku. Girlanda balkonowa posiada 10 kul i jest łatwa w montażu. Kolorowe kule ogrodowe to również doskonałe oświetlenie tarasu, czy ogrodu. Na balkonie również świetnie spisze się lampion ogrodowy w postaci kuli firmy POLUX, który również czerpie energię ze słońca. Lampa solarna kula posiada uchwyt do zawieszania, więc jej montaż również jest bardzo łatwy.

Gdzie zamontować wiszącą lampę ogrodową POLUX?

Wiszące lampy ogrodowe firmy POLUX to stylowe i eleganckie oświetlenie, które przystosowane jest do użytku zewnętrznego. Lampy ogrodowe wiszące znajdą szerokie zastosowanie jako oświetlenie wejścia, tarasu, ogrodu czy altany i z pewnością wprowadzą przyjemny klimat do tych miejsc. Lampy ogrodowe nie tylko oświetlą otoczenie wokół, ale również ozdobią wybrane przez Ciebie miejsce. Nasz sklep oferuje wiszące lampy ogrodowe odporne na różne trudne warunki, posiadające podwyższony stopień ochronności.